Wpis z mikrobloga

@kurvvawszystkozajete: powiem Ci, skąd taka opinia. W szkole (nie tylko w mojej) szukali dobrego fotografa i kamerzystę na studniówkę. Wybór padł na Studio1, bo "takie dobre", większość zachwycona widziała portfolio i filmy. Efektem pracy okazały się zdjęcia kiepskiej jakości, słabe ujęcia, a o filmie nie będę już wspominać. Dogadać z nimi też się nie dało, wszystko robili po swojemu. Nie muszę wspominać, że poleciały od ludzi niskie oceny na ich fb
@Maaska: Nie widziałem nie wypowiem się. Moją studniówkę też obsługiwali i było wzorowo. Czołówka naszego pomysłu zrealizowana tak jak chcieliśmy. Dla mnie jedyny minus to za późno ogarnęli fotobutkę i u nas jeszcze jej nie było. Kilka wesel na których byłem też obsługiwali i nie słyszałem, aby coś było nie tak.
@kurvvawszystkozajete: to się cieszę, że u Ciebie było wszystko jak trzeba. Fotobudki również nie miałam. Nie wiem, co im do głów strzeliło. Uprzedzeni do lokalizacji czy jak... W każdym razie materiał z mojej czołówki i imprezy nadaje się do śmieci.