Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #narkotykizawszespoko

Jak to jest z tym LSD? Czasami czytam, że ludzie zażywali to np w parku, gdzie potencjalnie mogli być zauważeni przez inne osoby. Czasami jednak czytam o różnych chorych akcjach po spróbowaniu tego narkotyku.czy będąc pod wpływem, człowiek ma całkowita kontrolę nad swoim zachowaniem, czy ogólnie widać po danej osobie że jest pod wpływem?
Ogólnie zawsze mnie ciągnęło by spróbować, mam też doświadczenie w probowaniu innych specyfików takich jak grzyby czy mdma, jednak wszystko z głową, raz na jakiś czas tak dla doświadczenia i przeżycia czegoś innego. Jedyne co mnie zawsze martwi to to, że właśnie nie będę w stanie kontrolować swojego zachowania czy rzeczy, które mmówię. oczywiście jeśli się zdecyduję, przygotuję się do tego porządnie i zrobię odpowiednie rozeznanie.
Opowie ktoś doświadczony jak to wygląda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj za pierwszym razem w domu i bedziesz wiedzial czy chcesz z tym wychodzić na dwór. Różni ludzie różnie reagują, niektórzy nie wyobrażają sobie jak można to jeść np. w towarzystwie innych, inni z kolei traktują kwasa w plenerze jako nowe, świeze doswiadczenie. Jak zarzucałem za I razem to byłem sam w donu i pochowałem noże w kuchni. Wtedy nie wiedziałem czego się moge spodziewac wiec minimalizowalem ryzyko. Śmieje sie
@3rdEye: @AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie wszystko zależy od dawki i człowieka. W jakimś stopniu można się kontrolować ale im większa dawka tym trudniej. Poza tym zależy tez od sporo od doświadczenia. Przy pierwszym razie i dawce typu 150ug będzie ciężko. Nawet jeśli tak naprawdę nie rzucasz się w oczy to własne wyobrażenie będzie inne. Będziesz myślał ze wszyscy wiedza i się gapia ;)
Jeśli ta sama dawka 150ug zostanie zażyta przez kogoś
@kubako: @AnonimoweMirkoWyznania:

Nawet jeśli tak naprawdę nie rzucasz się w oczy to własne wyobrażenie będzie inne. Będziesz myślał ze wszyscy wiedza i się gapia ;)

Oj tak. Pierwszy raz tripowałem blisko ludzi na dość sporej dawce i połowa mojego tripa opierała się na unikaniu ich, przy czym cały czas upewniałem się, czy wyglądam normalnie, albo czy zapiąłem dobrze spodnie po ostatnim sikaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj tak. Pierwszy raz tripowałem blisko ludzi na dość sporej dawce i połowa mojego tripa opierała się na unikaniu ich, przy czym cały czas upewniałem się, czy wyglądam normalnie, albo czy zapiąłem dobrze spodnie po ostatnim sikaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pierwszy raz proponuję las z jakimś dobrym znajomym, ale upewnij się, że nie spotkasz tam wielu osób :p


@Motloch: Ja tam do obcych zagaduje, ale