Wpis z mikrobloga

No cześć! Dzisiaj pochwalę się moimi nowymi #xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers Earphones z #rozdajo wygranego od @GearBest_Polska

Zgodnie z prośbą, recenzja produktu:

Moja ocena : 6.5/10

Przede wszystkim, słuchawki przyniósł mi w piątek kurier. Zapakowane były w kopertę bąbelkową. Poniżej wstawiam zdjęcie opakowania ze stoku, bo najpierw swoje rozpakowałam, zamiast zrobić zdjęcie xD
Słuchawki są bardzo ładnie wykonane, kabel na całej długości opięty jest miłym tworzywem włóknopodobnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie nie jest to standardowy, plastikowy kabelek.
Słuchawki posiadają regulację głośności. Bardzo żałuję, że nie dostałam wersji biało-złotej (,), mimo że srebrno-czarna również jest ładna.
Jakość wykonania i wytrzymałość stoją na bardzo wysokim poziomie.

Za co więc odjęte zostało 3.5 punktu?
Już mówię.
Pierwszym powodem był fakt, że nie udało mi się dopasować do swojego ucha żadnych z 4 dodanych do zestawu wkładek dousznych. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°) 2 najmniejsze były po prostu za małe i wypadały, 2 większe były za duże i noszenie tych słuchawek po 15minutach robiło się irytujące z tego względu, że zaczynały mnie boleć uszy.
Po drugie: moim zdaniem, dźwięk jest nieco zniekształcony przez zbyt niskie tony i zbyt dużą ilość basów. Może mam takie wrażenie, bo na codzień używam wyłącznie słuchawek nausznych AKG K845BT, a może jest tak naprawdę. W każdym razie moje ulubione utwory brzmiały niżej niż zazwyczaj. Miałam też wrażenie, że w niektórych utworach (np sound of silence w wykonaniu Disturbed) muzyka przejmowała władzę nad wokalem i był on trochę mniej wyraźnie słyszalny. Jednak jak najbardziej super się sprawdzały w utworach z np średnio wysokim żeńskim wokalem i linią melodyczną bez niskich tonów. Tutaj byłam bardzo zadowolona.
Po trzecie: Kabel jest moim zdaniem trochę przykrótki (1,25m). Dodatkowe 25cm myślę rozwiązałoby problem.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)
Słuchawki baaardzo spodobały się mojemu niebieskiemu, który był w stanie dopasować gumkę do swoich uszu, a niższe dźwięki uważa za zaletę. Dostał je więc w prezencie i teraz się cieszy xD

Bardzo dziękujemy Pan @GearBest_Polska za słuchawki, będą dobrze służyć!
Pamiętajcie w następnych #rozdajo też musicie tak dobrze losować zwycięzców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Shyvana - No cześć! Dzisiaj pochwalę się moimi nowymi #xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drive...
źródło: comment_bK8gXddh6hw2pCJjwjmMd7uOkzCBjWzF.jpg
  • 7
@Andczej podobno sluchawek juz nie trzeba wygrzewac. Ogolnie sluchawek sie nie wygrzewa.Tak kiedys przeczytalem,sam tez nie zauwazylem zmiany na jakisci w swoich egzemlarzach.