Wpis z mikrobloga

Czas na zmiany, tym razem samochodu. W tym roku planuję zakup jakiegoś fajnego samochodziku na daily o sportowym zacięciu dającego frajdę z jazdy i jak na razie biorę pod uwagę pozycje z listy. I teraz pytanie do Was motoryzacyjne miraski i mirabelki, ku któremu pojazdowi byście się skłaniali ? Zachęcam do dyskusji i życzę miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #carboners #pytanie #kiciochpyta #auto #samochody #citroen #peugeot #alfaromeo #alfaholicy #abarth #mirekhandlarz #kupujzwykopem #kupautozmikro #forzaitalia #alfaholicy

Lista

  • Abarth 500 20.6% (21)
  • Alfa Romeo Mito 10.8% (11)
  • Peugeot 208 5.9% (6)
  • Citroen DS3 13.7% (14)
  • Alfa Romeo Giuletta 49.0% (50)

Oddanych głosów: 102

  • 16
@S___K: Abart #!$%@? za te pieniadze, jezeli mowa o tym 595. W tym budzecie polecam Fieste ST2 (szukaj po salonach, za fajne pieniadze dostaniesz ST2 albo ST200 - np. bemo w poznaniu maja st200 za 83k brutto teraz). Doskonałe dialy, a #!$%@? jak szalone :)
@subskrybent_wykopu: Mowa o zupełnej podstawce @Czipsu: Raczej nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) @StrucelRTFSC: Moja poprzedniczka to 147 i mam same dobre wspomnienia po tym samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @rentonB: Fiesta tak średnio mi się widzi, domyślam się że ST zapewnia wrażenia lecz nie podchodzi mi ten samochód. W grę wchodzi jedynie zakup używek więc bez szaleństw z salonówkami po
@S___K: siostra miała Giuliettę 1.4 170KM była spoko. Teraz znajomy kupił Veloce, jest jeszcze lepsze.
DS3 racing zawsze mi się podobał, ale nie miałem styczności.
Mi.to jest ok, tak samo Abarthy.
@subskrybent_wykopu: pomacham Ci jak będę w Bemo :P
@kuraku: @subskrybent_wykopu: @anaveld: @rentonB: @StrucelRTFSC: @Czipsu: Jeszcze nie robiłem rekonesansu ze sprawdzeniem tych samochodów na żywo więc mało mogę się wypowiedzieć co tak a co nie po pomacaniu. Jedynie śmigałem DS3-ką w full opcji ze znajomym i się zakochałem, co prawda tutaj pole minowe bo przy 1.6 THP 156hp często słychać o problemach z rozrządem a akurat na ten motor się napaliłem tak samo jak w