Wpis z mikrobloga

Mirki, mam do sprzedania piękną Yamahę Virago xv. Czy są tutaj jakieś chopperowe świry, które byłyby zainteresowane kupnem? Chciałabym sprzedać motocykl osobie, która odpowiednio o niego zadba i serio będzie cieszyć się tym chopperem. Potencjalnie zainteresowane Mirki zapraszam na PW. Wdziałam, że był niedawno organizowany zlot moto Mirków dlatego dodatkowo taguję #zlotmotomirko
#motocykle #motomirko #yamaha #poznan #chopper #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Kompletnie nie znam się na motocyklach - jedyne co wiem teraz: rocznik 2000, motocykl jest w dobrym stanie, zarówno wizualnym jak i technicznym, został kupiony w czerwcu zeszłego roku, 'użyty' był dosłownie 3-4 razy, w czasie od końca czerwca do końca września 2016. Od tego momentu nie był użytkowany i stoi w garażu.
na resztę pytań odpowiem jak wrócę z pracy i poszperam w papierach, zrobię też zdjęcia.
  • Odpowiedz
@11mariom: Trochę mniej złośliwości...użyłam tego tagu, bo dotyczy osób, które interesują się motocyklami i na nich jeżdżą. Możliwe, że wśród tej grupy znajdzie się osoba zainteresowana moim ogłoszeniem.

@staryhaliny: Ech, nie chciałam się uzewnętrzniać na mirko, bo to nie do końca w moim stylu, ale chyba coś czuję, że bez tego się nie obejdzie. Więc tak w miarę krótko jak się da, bo to wciąż bolesny dla mnie temat:

Motor
  • Odpowiedz
@obs_ordine: w sumie nie musiałaś się uzewnętrznić - myślałem po prostu, że moto należy do Ciebie.

Dobra, jak wrócisz do domu, weź dowód rejestracyjny do ręki i napisz nam tutaj dokładnie model, rocznik, pojemność, ewentualnie moc (w kW). Zrób kilka fotek, sprawdź przebieg maszyny (o ile jest prąd).

No i cena.

postanowił, że chce spróbować rzeczy, o których zawsze myślał, ale jakoś nigdy nie nie starczyło czasu, albo akurat były inne
  • Odpowiedz