Wpis z mikrobloga

#csgo
sprawa jest - banda #!$%@?ńców (dokładnie 2) trafiła mi się przed chwilą w meczu i griffowali tak, żeby #!$%@?ć wszystkich z naszej drużyny. Paru gości do nich strzeliło i bany na tydzień. Ja wiedziałem, co się święci więc starałem się grać swoje mimo, że #!$%@? stali mi przed oczami co chwilę. Wiecie, co te #!$%@? zrobiły? Jak rzuciłem mołotowa, to #!$%@? 2x stanęli w ogniu, a ja dostałem bana na 7 #!$%@? DNI za atakowanie gościa z drużyny! co za #!$%@?ńcy.
Da się od tego #!$%@? jakoś odwołać? Czy valve ma #!$%@??
PS. zgłaszałem ich za griffing w tym meczu.
  • 13
  • Odpowiedz
@chozi: Trzeba było wcześniejszych 3 banów nie "używać" na marne tj, zabijając swoich, wychodząc z gry itp i sobie ten ban 30-minutowy zostawić m.in. właśnie na takie sytuacje.
  • Odpowiedz
@agent89: no fakt, że złożyło się tak, że pierwszy raz musiałem 2x z rzędu wyjść z meczu - #!$%@? no musiałem, nie było innej opcji. Ale to nie zmienia faktu, że tym razem ban niezasłużony ni #!$%@?. A takich #!$%@?ów, jak tych dwóch powinno się karać dożywotnim banem. Mam nadzieję, że po moim zgłoszeniu dostaną w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@chozi: no ale skoro widziałeś że oni griffowali i mecz już jest stracony to trzeba było rzucać mołotowy daleko od swoich lub po prostu ich w ogóle nie rzucać.
Nic z tym nie zrobisz, zanim otrzymałbyś (o ile byś otrzymał) odpowiedź od steamu to już dawno twój ban minie.
  • Odpowiedz
@chozi: jak nie masz żadnego konta do gry to może Ci pożyczyć mojego konto kupione kiedyś na smurfa ale nawet prime tam nie wbiłem. Niedużo brakuje a ja karierę z cs już dawno zakończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czaksniff: dzięki, ale zawsze mogę pograć na uproszczonym, więc jakoś ten tydzień przeżyję. Najbardziej #!$%@? mnie fakt, że grywam głównie w weekendy (żona, dzieci, praca), a i tak trafią się takie #!$%@?, co całą zabawę zepsują. Bo dla mnie, to czysta zabawa i odstresowywacz, a nie progaming.
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBijProsze: z pewnością byłby o wiele lepszym, gdybym miał znajomych, z którymi można by było grać mecze i się komunikować, ale jestem za stary, a ludzie w moim wieku mało grają. I tak właśnie muszę się użerać z trolami:(
  • Odpowiedz