Wpis z mikrobloga

Wyciaganie wnioskow dotyczacych calej populacji na podstawie subkietywnych odczuc pacjenta, ktory zostal obsluzony zapewne przez starzystke ktorej placo grosze.


@K_o_w_a_l_s_k_i: Jest to jak najbardziej uprawnione: Korwin użył implikacji, tzn. "JEŚLI coś takiego będzie powszechnego, to nasza cywilizacja daleko nie ujdzie". Nie użył natomiast stwierdzenia, że coś takiego jest powszechnego. Z logicznego punktu widzenia wszystko jest ok. Można się rozejść.
@K_o_w_a_l_s_k_i: O #!$%@? ci chodzi? Wytłumaczyłem ci, że się mylisz i źle zrozumiałeś tekst. Powinieneś podziękować, bo nauka czytania ze zrozumieniem przypada na szkołę podstawową, a mi nikt nie płaci za edukowanie ciebie.

Dobra nie bede kopac lezacego.


Za krótki jesteś, żeby kopnąć Krula. Janusz jest osobą generującą dużo beki, ale i tak nie ma nic zabawniejszego niż ratlerek intelektu, którego Krul #!$%@?łby samym swoim bystrym spojrzeniem.
@Dusk_Forest77: Ale indywidualny charakter danej osoby wynika z cywilizacji, kultury, miejsca gdzie się urodziła itd. To nie tak że dana osoba będzie taka sama niezależnie od zewnętrznych czynników. WIęc akurat gadasz w tej kwestii głupoty.
Co innego wyciąganie wniosków na tak wspaniałej i wielkiej grupie badanych, co nie zmienia faktu że coś mocno jest nie tak ze społeczeństwem i to coraz bardziej.
Ale indywidualny charakter danej osoby wynika z cywilizacji, kultury, miejsca gdzie się urodziła itd. To nie tak że dana osoba będzie taka sama niezależnie od zewnętrznych czynników. WIęc akurat gadasz w tej kwestii głupoty.


@Loloman: Jak można oceniać grupę ludzi na podstawa jednostki skoro grupa jest tak bardzo różnorodna bo wystarczy że wychował się w domu pod numerem 2 zamiast 3, urodził się 1 stycznia zamiast 31 grudnia i już jest
@Izaro: Ale to do mnie? Bo przecież ja piszę o dwóch sprawach - pierwsza to że charakter jest zależny od czynników zewnętrznych, a druga sprawa że ocenianie grupy po pojedynczej jednostce jest głupie. Czyli... no to samo co Ty napisałeś. A peirwsza częśc wynikała z tego co ktoś tam napisał.
Jaki roszczeniowy lewak z niego to sie nie spodziewalem


@Mawak: A skąd wiadomo, że to szpital publiczny? Podejrzewam, że bogacze mają tam prywatną opiekę.