Wpis z mikrobloga

@Ripper: O to mnie dzisiaj #!$%@?ło niemiłosiernie. Nie, flaga mi nie przeszkadza. Może sobie być na tym facebooku. #!$%@?ło mnie określenie "Dumny". Czy naprawdę nie da się określić dumy innym obrazkiem? Co jeśli matka na facebooku chce pod zdjęciem dziecka, które ukończyło studia z wyróżnieniem okazać dumę? Ma to robić flagą LGBT? Przecież to nie ma sensu. Tęczowa flaga != duma.
@ZaQ_1: @Ripper:
Ja tu mówię o podwójnych standardach kiedy to epatowanie dumą z bycia białym, heteroseksualnym Polakiem jest dla #neuropa ciemnotą, zaściankiem i dumą z rzeczy na które nie miało się wpływu. Ale nie jeśli należysz do lgbt, wtedy duma z własnej orientacji staje się cnotą bo przecież seksualność to tylko pretekst a w tym wszystkim chodzi o równouprawnienie, miłość i pokój na świecie i brak głodu w Afryce.
@mariecziek: to jest element nowomowy podobnie jak gender pronouns dokooptowywane na bieżąco bez żadnego słownika ani ustaleń na zagranicznych uniwersytetach (póki co uk i Kanada) - jest to wykorzystywanie mniejszości do tworzenia neomarksidtowskiej postmodernistycznej wizji świata opartej na władzy bo jeśli wg tych ludzi władza jest częścią wspólną wszystkiego - władza nad językiem tez. Tak jak w komunizmie był podział na proletariat i burżuazję tak tu jest podział na dyskryminowanych o