Wpis z mikrobloga

@banan_termoaktywny: Nie równam. Napisałam, że każda, bez wyszczególniania poziomów i różnic. Ogół, wiesz co to jest?
W jaki sposób? Homofobia. Wulgarne teksty. Rajdy, pobicia, inne zorganizowane akcje. Nawet słowa potrafią bardzo boleć. A poza tym sytuacja prawna: prawo do zawierania małżeństw albo adopcji dzieci. To pierwsze nic by nikomu nie szkodziło, aby zostało zalegalizowane, natomiast wpłynęłoby na organizację sytuacji losowych w takich związkach (spadek, prawo do wglądu w dokumentację medyczną itp.).
@SweterWPaski: homofobia? Ale masz jakieś statystyki policyjne albo agencji pozarządowych, prawda? Np. według OBWE, w 2015 r. w Polsce doszło do 263 przestępstw z nienawiści (bardzo ogólne pojęcie, zawiera w sobie również antysemityzm jak i przestępstwa dyktowane homofobią). Według statystyk Policji, w 2015 r. wszczęto 6,5k postępowań dot. bójek. Nie mówię, że nie zdarzają się przestępstwa motywowane homofobią, ale uważam, że częściej zdarzają się przestępstwa motywowane tym, że spojrzałeś na kogoś
@Please_Remember: O, rozcieńczanie dyskusji, czyli już mamy już to i wcześniej argumentum ad "xD" czyli dyskusja na poziomie "no nie zgadzasz się ze mną więc nie masz racji xDDDD" co oczywiście jest Twoim świadectwem.

Ja napisałem że przypisywanie dumy do flagi LGBT to jest nowomowa, bo to jest zmiana języka. Normalnie język powinien być na podstawie jakiś norm czy zwyczajów, a tutaj mamy do czynienia z jego podświadomym forsowaniem.

Jak chcesz
@dzeksondzekson: sam nie mowisz zadnych konkretów, tylko typowa oblezona twierdza ze jakies ktos cos próbuje zmienic, wszstko to wynika z Twojego spojrzenia na swiat i lekiej paranoji, jednak od innych wymagasz konkretow. Oczywiscie typowe porownania do komunizmu (jakby walka klasowa byla tylko cecha komunizmu, no i wrednego neomarksitowskiego postmodernistycznego genderowskiego lewactwa), mowa o niepewnych czasach (bo kiedys byly pewne) swietne swiadectwo samego siebie dajesz, powtarzajac te same oklepane formulki dodajac czasem
@banan_termoaktywny tu raczej chodzi o to, że w społeczeństwie homoseksualizm nadal jest postrzegany jako coś wstydliwego, śmiesznego, gorszego. Dlatego nawolywanie do dumy, jest nawolywaniem do samoakceptacji i eliminacji poczucia wstydu i bycia gorszym. Podobnie jest w przypadku ras.