Wpis z mikrobloga

nie oglądałam strima, ale się wypowiem.

przede wszystkim nie chodzi tutaj o #!$%@? narysowanego na mordzie seby - bo to był zwykły czynnik wyzwalający - sebie się nazbierało, a alkohol i emocje tylko spotęgowały przebieg dalszej akcji. sebastian jest jaki jest - głupiutki i naiwny, ale odnoszę wrażenie, że jeśli za coś przeprasza to robi to szczerze - bo czuje się winny. i nie jest na tyle inteligentny i przebiegły, żeby tak sprytnie wykorzystywać innych ludzi, jak robi to daniel. magical natomiast przeprasza dla własnych korzyści, zero w nim krytycznego spojrzenia na samego siebie.

moim skromnym zdaniem magical powinien dostać porządną lepę na dziąsło, może wtedy coś do niego dotrze - z kumplami problemy się wyjaśnia, a nie każe #!$%@?ć z domu w środku nocy, będąc #!$%@?. i alkohol dla mnie tutaj nie jest wytłumaczeniem - magical taki po prostu jest - egoistyczny, fałszywy, zapatrzony w siebie, nastawiony na jak największy zysk i rozgłos.

seba dużo dla niego zrobił, bo mu na nim zależało - magical dla seby nie zrobił nic. a 48h w pierdlu nie było tylko z winy seby, młody miał w tym duży udział. i to w końcu magical #!$%@?ł nowakowi, a nie sebix.

relacja czysto jednostronna. magical wynosi sporo dla siebie - seba kompletnie nic.

podejrzewam, że daniel przeprosi sebę, seba da mu szansę - bo nie uczy się na błędach i zwyczajnie mu zależy na kumplu. i tak ich relacja będzie składała się z coraz większych napięć i kłótni, aż w końcu jebnie na amen - ale jeszcze nie teraz.

a no i oznajmienie całej polszy, że sebix ma kuratora za ruchanie 13latki to przegięcie pały. nie bronię tutaj seby - ale skoro nie znamy sytuacji - równie dobrze mógł nie wiedzieć ile ona ma lat czy coś - to myślę, że nie można oceniać.

#danielmagical
  • 9
@doggaz: przypominam, że w momencie przełomowym, kiedy magical królował na wykopie to sebix przyciągał sporą część nowej widowni. i z tego co pamiętam zrezygnował z wyjazdu do pracy - więc dla mnie płacenie kumplowi za pracę - bo to też praca, magical tam zarabia - jest jak najbardziej normalne.

w końcu seba siedział tam całymi dniami, porzucając inne obowiązki, w tym tak jak napisałam pracę. argument z dupy
@bijonse: To źle pamiętasz, bo nigdy żadnej pracy nie było. Ciągle była tylko mowa o szukaniu do czego zresztą Daniel go namawiał ze względu na kuratora. To twoje argumenty jakoby była to relacja tylko jednostronna jest z dupy. Seba poza tym że pił, jadł, balował na streamie i nocował u Daniela(co nazywasz pracą) dostawał od niego pieniądze, ubrania i fejm, który pozwolił mu na założenie własnej grupy i kanału na yt.
@doggaz: na początku kwietnia, wtedy, gdy był ten rekordowy stream, seba miał jechać w poniedziałek do warszawy do jakiejś roboty i miał siedzieć tam do piątku. Nagical powiedział, że mu zapłaci, żeby został i tak się stało