Wpis z mikrobloga

@chuckmls na sylwetce i na tym by każdy wokoło widział Twoje fotki z siłowni, twoje bicki, twoją klatę i w ogóle jak jesteś zbudowany? Kulturyści są postury niedźwiedzia ale nie są najsilniejsi, najszybsi czy najsprawniejsi. Dlaczego w takim razie zachowujecie się jak modelki i potrzebujecie aprobaty innych pod waszymi zdjęciami z siłki? Nie rozumiem tej potrzeby pokazywania światu jaki to ja jestem zbudowany itd
  • Odpowiedz
@kuba560x: ciężko na coś #!$%@?, jesteś z tego dumny. Ja nie kumam jarania się spartanem czy runarmageddonem, takie imprezy to ja miałem codziennie na wsi za gowniaka.
  • Odpowiedz
@chuckmls a czy sportowcy nie #!$%@?ą, nie zmuszają się do wyrzeczeń? Zmuszają, ale nie muszą pokazywać wszystkim innym jak są zbudowani, jak są sprawni jak codzienne na siłowni zapowiadają. Oni jasne, wyrzucą zdjęcie, dwa na dzień z treningu, ale nie po to by sobie i światu udowodnić że kim oni nie są, to że coś potrafią i na coś ciężko zapracowali pokazują na zawodach, nie na fotkach i nie paradujac obcisłych koszulkach.
  • Odpowiedz
@chuckmls Wiesz posiadam znajomych którzy w swoich klubach osiągają sukcesy, stawają na podium mistrzostw Polski, wioślarstwo, pchnięcia kulą. Zawdzięczają to a jakże, ciężką pracą i wyrzeczeniami. Sam też ćwiczę, trenują mniej, bardziej, skoliozy się już nie pozbedę ale przynajmniej zniweluję jej skutki. Sam w ciągu miesiąca pokonywalem 150 km biegając, od poniedziałku do piątku, bo w weekend charowałem po 30-35 godz na kelnerce. To dość niezłe osiągnięcie zwłaszcza że w poniedziałek miałem
  • Odpowiedz
@kuba560x: chłopie nawet mi się nie chce Twojego bólu dupy czytać :) jak będę miał kaprys to będę wrzucał formę 365 dni w roku. Póki co to więcej w media społecznościowych widzę zdjęć biegaczy czy zdjęć roweru z km które zrobili.
  • Odpowiedz
@chuckmls Ja tobie nie zabronię wrzucać Twoich wypocin, ale takie chwalenie się na każdym kroku nie jest żałosne:], a 110 kg i naszpikowanie się wspomagaczami nie zrobi z ciebie mężczyzny. Nie chciałem być taki bezpośredni:[
  • Odpowiedz