Wpis z mikrobloga

Serio uważacie, że wszystkie kobiety myślą tylko pewną częścią ciała? Jest przecież dużo samotnych dziewczyn, które nawet będąc singielkami nie szukają pierwszego lepszego na seksy i wolą celibacik, a co dopiero będąc w związku.

Z wykopu wynika, że 5/4 populacji kobiet się puszcza xD


@Mrs_Agnes: Bo zawsze tak sie mowilo z jakiegos powodu o facetach. Osobiscie jak polazlem na studia to sie okazalo, ze o facetach tak mozna powiedziec owszem,
  • Odpowiedz
500km, co tydzień podróż 8h


@yoreciv: o cholera, podziwiam. Ja bym się na to nigdy nie pisał. No chyba, że już tą osobę znałem wcześniej i wiem, że warto, tylko wyjechała "na chwilę".
To wy się widywaliście 5 minut tygodniowo? XD Jeden dzień na dojazd, drugi na powrót, akurat weekend ma 2 dni :/
  • Odpowiedz
@yoreciv: @Krachu: @Mrs_Agnes: ponad 1000km odleglosci :) ale tylko na poczatku :) po przeprowadzce juz 8 lat razem i wszystko w jak najlepszym porzadku..
a ta wiekszosc w komentarzach tylko pokazuje jaka w wiekszosci s---------a umyslowa siedzi na tym portalu xD zniże sie do ich poziomu i niech im sie wiedzie w zyciu tak dobrze w jak dobry sposob rozumuja i ogarniaja swiat wokoł... czyli niech
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: to wynika bardziej z doświadczen o ktorych naczytyaja sie w internetach bo wątpię, że chociazby polowa z tych komentujacych kiedykolwiek dotknela dziewczyny :P
a jesli sa to wlasne doswiadczenia to wynikaja one tylko z tego w jakich patologicznych kregach sie obracaja komentujacy
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Łudzą się i próbują stworzyć iluzję świata, w której ich dziewczyny nie bolcują się na boku, gdy oni są w rozjazdach.
Wyparcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz