Wpis z mikrobloga

@bioslawek: Za każdym jak widzę infografiki o tym, że życie to kupa supełków, które przeciskają sznurki przez inne supełki to to nie mogę uwierzyć, że to wszystko działa (i to jeszcze prawie niezawodnie).
  • Odpowiedz
@976497: Kiedyś napisałem do Michaela Behe i wysłałem mu artykułz 'Nature', który opisywał symulację komputerową rzekomej ewolucji układów nieredukowalnie złożonych. Behe odpisał, że przy pomocy takich zabawek w komputerze wszystko wyewoluuje i zapytał: dlaczego nie symulują ewolucji rzeczywistych układów biochemicznych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://uncommondescent.com/intelligent-design/paper-irreducible-complexity-ic-not-falsified-as-claimed/
bioslawek - @976497: Kiedyś napisałem do Michaela Behe i wysłałem mu artykułz 'Nature...

źródło: comment_lgta5vMmi7uWhBWSKBIjhbveZTGH90kb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bioslawek: Symulator ewolucji w komputerze jest jeszcze zbyt sterylnym środowiskiem. Życie stymulowane jest na granicach różnych środowisk z wykorzystaniem mutagenów o różnej sile.
  • Odpowiedz
@bioslawek: Tablica pierwiastków nie jest aż tak duża. Właściwie wystarczy model rozpisać na elementy o ładunku dodatnim i ujemnym z gamą odcieni między nimi.
  • Odpowiedz