Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...

Moja najnowsza produkcja o dość wdzięcznej nazwie Yeah Bunny! wylądowała w AppStore i to z hukiem bowiem została featurowana na stronie głównej we wszyskich liczących się krajach :D I to tuż obok takich hitów jak Monument Valley 2 :D Jestem mega szczęśliwy i zaskoczony bo nie spodziewałem się tego do ostatniej chwili.

W pierwsze 24h grę pobrało blisko 100 000 graczy więc jest świetnie :D

Link: https://itunes.apple.com/us/app/yeah-bunny/id1219797995?l=pl&ls=1&mt=8

Wersja na Androida w tym roku.

Pozdro :)
--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 205 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev #appstore #ios
TadeuszSynZygmunta - Co się #!$%@?ło to ja nawet nie...

Moja najnowsza produkcja o...

źródło: comment_KIXHLVlkPMqKlC0DIrpqgCXSFtaVKq5p.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Ale widzę, że feedback (mój i nie tylko) nt. jednej z poprzednich gier (tej z kolesiem biegającym na trybunach) został zignorowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

The revenue model of the game doesn't allow you the ability to try the game out without watching a 30 second ad every other time you die. Being a game of skill, you die often in the beginning. Hell, I might
  • Odpowiedz
A tak na poważnie to monetyzacja nie zachwyca


Jeśli cytowany wyżej komentarz z AppStore jest zgodny z prawdą, to mnie to nie dziwi ;-)
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: No i właśnie o to chodzi - zanim ktoś zdobędzie skilla, żeby nie oglądać reklam za często (i ew. zdecydować się na zakup), to już dawno zdąży odinstalować grę, bo zorientuje się, że nie gra, tylko ogląda reklamy. To samo było z tą poprzednią grą - "ratio" czasu gry do reklam było zupełnie niezbalansowane, frustrujące po paru minutach i wcale nie zachęcało do wyłożenia kasy w ciemno. Ale spoko -
  • Odpowiedz
@Regis86: Ale chyba nie zrozumiałeś o co chodzi, zagraj proszę i zobacz że gracz gdy przegra może dać restart poziomu lub kontynuować od checkpointu za zebrane marchewki, a jeżeli ma ich niewystarczającą ilość to może obejrzeć reklamę żeby kontynuować. Jeżeli ktoś słabo gra to nadal nie musi oglądać reklam, może grać dalej tyle że będzie musiał za każdym razem startować poziom od nowa. Ten system nie ma żadnego związku z moją
  • Odpowiedz