Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski
mam bardzo brzydkie cialo i jestem gruba. tylko dwa razy odwazylam sie przespac z facetem - wiadomo w koszulce i po ciemku. nie moglam sie zrelaksowac. pozniej z nim zerwalam bo bylo mi strasznie wstyd. na dodatek mam bardzo duze potrzeby i jak jestem sama to wyobraznia mi szaleje, chcialabym tyle rzeczy sprobowac, ale watpie ze znajdzie sie ktokolwiek chetny. siedze i ogladam kamasutre, zaluje ze nigdy tego nie doswiadcze. nikt nie zechce na mnie patrzec. nie wiem co robic. czy to juz oznaka ze musze zaczac sie leczyc w jakiegos psychologa?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 50
się postać na 2 lvl, a


@AnonimoweMirkoWyznania: wez sie za dzialanie a nie gorzkie zale u psychologa.
wydasz na niego wiecej kasy niz na dietetyka i trenera - moze i psychicznie Ci bedzie lepie ale nie fizycznie.
sproboj co to endorfiny po wysilku - uzaleznij sie i zacznij prowadzic zdrowy styl.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam ziomale co zmiejszyła sobie żołądek, wcześniej coś tam ćwiczyła ale nie dawało to efektów bo nie potrafiła trzymać diety. Po alkoholu dopadało ją kompulsywne obrzarstwo. Po zabiegu nie może pić alko, łaknienie znikneło, chodzi na siłkę i kg uciekąją z jej w takim tempie że aż trudno uwierzyć. Taki zabieg jest chyba refundowany.
@AnonimoweMirkoWyznania: POĆWICZ !!!

Nic nie jedzenie gówno da i będziesz wyglądać niezdrowo czyli aseksualnie. Połącz na początku dłuższe spacery, jazdę rowerem (obie rzeczy prawie w ogóle nie męczą) ze zmniejszeniem wlewu kalorii.

ODSTAW SŁODKIE !!!

Prawie każdy otyły ma z tym problem. Albo głoduje i je potem w monstrualnych ilościach zapychając słodkim albo też głoduje i cały dzień podjada jakieś gównowafelki etc. ciągle słodki a organizm ciągle głodny bo w batonikach
@AnonimoweMirkoWyznania: rusz dupę, potem ruszysz... dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak na poważnie, no ja #!$%@?, samo sie nic nie zrobi, po prostu się odchudzaj
każdy ma potrzeby i pragnienia, ale piszesz jakby ci z braku seksu #!$%@?ło, może to samonakręcenie z frustracji
dasz ujście hormonom w sporcie, to może i ci trochę przejdzie, na wszystko przyjdzie czas
@AnonimoweMirkoWyznania: To że schudnąć musisz to wiadomo - wizyta u dietetyka, niech ci rozpisze wszystko albo znajdź w internecie dietę. Nie rób jakichś akrobacji na siłowni, tylko zacznij od codziennych 4 - 5 km spacerów. A co do psychologa to może być potrzebne, bo możesz mieć jakieś problemy psychiczne i lepiej, żeby to się nie skończyło anoreksją z drugiej strony.