Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski
mam bardzo brzydkie cialo i jestem gruba. tylko dwa razy odwazylam sie przespac z facetem - wiadomo w koszulce i po ciemku. nie moglam sie zrelaksowac. pozniej z nim zerwalam bo bylo mi strasznie wstyd. na dodatek mam bardzo duze potrzeby i jak jestem sama to wyobraznia mi szaleje, chcialabym tyle rzeczy sprobowac, ale watpie ze znajdzie sie ktokolwiek chetny. siedze i ogladam kamasutre, zaluje ze nigdy tego nie doswiadcze. nikt nie zechce na mnie patrzec. nie wiem co robic. czy to juz oznaka ze musze zaczac sie leczyc w jakiegos psychologa?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to może być dobry bodzieć by dbać o siebie i jak mówią faceci tez lubią większe rozmiary, najważniejsze to pamiętać o tym co najbardziej trywialne, czyli czuć się dobrze ze sobą i być na luzie, jeśli ty się będziesz czuc dobrze to inni też pomimo niedoskonałości
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Kompleksy po schudnieciu najprawdopodobniej zostana.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij od wizyty u psychologa i dietetyka. Nie probuj rzucac sie na gleboka wode i zaczynac od razu biegac albo sie glodzic, bo w pewnym momencie pekniesz i przestaniesz to robic. Lepiej malymi krokami dojsc do celu, niz zrobic dwa duze i sie natychmiast cofnac.
  • Odpowiedz