Wpis z mikrobloga

Mam już nielimitowane konto w google drive, emby (serwer video z transcodowaniem) i tvbox na poczcie do odebrania, brakuje mi tylko jakiegoś stabilnego źródła iptv - z tego co zdążyłem się zorientować chyba najlepszym wyborem będzie listam3u (o ile znajdę zaproszenie ;-)) ale może doradzicie coś lepszego?

Jak w ogóle wypadają płatne serwisy w porównaniu do darmowego livepolishtv - jakość jest dużo lepsza czy tylko nieznacznie mniejsza pixeloza?

#listam3u #iptv #kodi
  • 18
Jak się robi nielimitowany Google Drive? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nabavzbjl: Zrobić możesz jedynie mając konto studenckie, kupić natomiast można tutaj https://gsuite.google.com/pricing.html?tab_activeEl=tabset-companies

pakiet 8 eur/miesiąc i masz przestrzeń bez limitu całkowicie legalnie.
Oba typy kont można kupić na ebay za śmieszne pieniądze ale niedawno była fala banów więc jeżeli chcesz się tak bawić to radzę mieć chociaż dwa żeby nie obudzić się z uciętą ręką ;-).
@oczkers: Studenckie, studenckie, to jest dyskryminacja starych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jasne, pakiety GSuite znam, sądziłem, że jest jakiś cebulowy sposób.

Tak się zastanawiam nad listą, którą wymieniłeś. Planujesz jakoś pożenić iptv i emby? O co kaman?
@nabavzbjl:

sądziłem, że jest jakiś cebulowy sposób.

Jeżeli chodzi Ci o bardziej cebulowy niż konta z ebaya to możesz poszukać uczelni z kanady/usa i zapisać się na fake dane tylko po to żeby utworzyli konto ;-).

Generalnie dowolne urządzenie/kodi łączy się z emby który streamuje i ewentualnie transkoduje materiał bezpośrednio z google.
Iptv można podpiąć do emby, tylko jeszcze nie wiem jak go zmusić do przedstawiania się jako przeglądarka, a bez
Pobierz oczkers - @nabavzbjl: 
 sądziłem, że jest jakiś cebulowy sposób.
Jeżeli chodzi Ci o ...
źródło: comment_uFVojrzouyVtsmv1BWWRn9mL703tskGV.jpg
@oczkers: Nie ogarniam tego. Mam iptv. Mam Kodi na tvboxie. Mam kodi w telefonie. Mam kodi w tablecie. Mam kodi w komputerze = mogę oglądać iptv na każdym swoim urządzeniu. Jaką funkcjonalność zyskam, bawiąc się emby?
Jaką funkcjonalność zyskam, bawiąc się emby?


@nabavzbjl: Baza danych (historia oglądania) jest przechowywana przez emby więc jak zaczniesz coś oglądać na tv i będziesz musiał nagle wyjść to później zaczynasz bez problemu od tego samemu momentu na tablecie. Dodatkowo transkodowanie umożliwia oglądanie 20 gb materiału zakodowanego w x265/hevc na starym telefonie bez żadnych zacięć.

EDIT: plus emby jest podpięte do google drive, raczej ciężko to uzyskać na tablecie/telefonie.
@oczkers: Nie mam starego telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, to chyba do niczego by mi się to nie przydało. Jedyne zastosowanie, jakie widzę, to obejście tego, że iptv mogę oglądać tylko na jednym urządzeniu jednocześnie.

BTW - pytałeś o livepolishtv. W pierwszej godzinie używania Kodi zainstalowałem tę wtyczkę. Działa super, ale przez pierwsze 5 czy 10 minut. Później się wyłącza i następny raz