Wpis z mikrobloga

@vedebuk: @Tiestowiron: o #!$%@? z was to sa jednak prawdziwe beta normiki wy chcecie prostowac innych a powinniscie siebie najpierw naprostowac

"kobiety nie sa zle same z siebie" XDDDD

to nie bety was krzywdzily tylko kobiety ktore z natury sa szmatami i powinny zostac naprostowane a nie ma absolutnie NIC lepszego na ich naprostowanie niz bogaty wysoki Chad ktory najpierw obieca im #!$%@? wie co a potem je zleje wreszcie
  • Odpowiedz
@gnt_1: no mnie kobiety nie skrzywdziły, tylko przez takich zyebanych normiko-lizusow musiałbym im bardziej nadskakiwać. A to nie ma sensu, sam jestem zayebisty i loszki które nie są zayebiste, ale są spoko powinno wkoło mnie skakać. Tak jednak nie jest bo yebane bety naginają karku i robią im za podnóżki.
  • Odpowiedz
@gnt_1: ujme to tak, gdyby ludzie tak nie skakali za kobietami to byłby luzik
zasada zachowania pedu się kłania, a w sumie to mam tyle BTC ze jestem w życiu ustawiony do końca życia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Tiestowiron czyli jednak jesteś typowym normikiem XD jezu wy już nawet nie próbujecie haha wracaj z takimi akcjami na fejsa czy tam innego tumblra

A jedyny sposób w jaki możesz stać się atrakcyjny dla loch to się ogarnąć chłopie mówię z doświadczenia heh
  • Odpowiedz
@gnt_1: Wszyscy ci, którzy zakładają jakiekolwiek fejkowe konta na Tinderze, czy innym gównie to są totalne zera i powinni w ogóle uwolnić świat od swojej #!$%@? egzystencji. xD
  • Odpowiedz