Wpis z mikrobloga

Tymczasem na Reddicie... ludzie uważają, że nie powinno być refundów wcale, bo np. taki Tibor dostał tylko 2 punkty nerfa. Co gorsza nie powinni zwracać 1600 scrapsów za premium, bo komuś przyjdzie do głowy kupić pył meteorytowy i przerobić go na tanie skrawki. W ogóle nie zasługujemy na CDPR blablabla...beta...blablabla i tylko chcemy ich oskubać. Ta społeczność poważnie ma coś z głową. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 19
@TlustodupyBialorusin: Sensu w samobiczowaniu się nie widzę, ale ten ruch z pyłem faktycznie nieco zaskakujący ze strony CDPR, nie wiem, nie liczyłem na ile się opłaca kupować w porównaniu do beczek, ale swoje 400 pyłu pewnie zamienię w 800 skrawków, bo jednak większa ilość kart więcej dla mnie znaczy niż animacje.

Co do zwracania za nerfy - w karcianki nie grałem, a z tego co rozumiem to zwracanie jest jakimś standardem.
@Jan_K: Nie widzę żadnego problemu w konwersji pyłu na skrawki. Skoro istnieje taka możliwość to znaczy, że Redzi mają to na uwadze i nie pozostaje nic tylko korzystać. W najgorszym wypadku po prostu dużo zarobią na sprzedaży tego proszku XD. Ot takie 5-dniowe promo na złote karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do WoT nie wypowiem się. Raz zagrałem i odrzucił mnie przestarzały model F2P w tej
@ejadaz689: Karaniem by było, gdyby CDPR uznał, że gracze którzy używali złote karty pogody, powinni mieć zabrane doświadczenie, czy punkty w rankingu. Balans jest oczywistą składową tego typu gry, a żadna z kart nie jest usuwana, czy nerfiona do ziemi. Także i argumenty w drugą stronę można znaleźć.

Spoko, że oddają, jeszcze fajniej, że oddają też skrawki za pył (chociaż pewnie znajdzie się ktoś kto wolałby pył ;) ), ale gdyby
Jest mnóstwo gier, gdzie wprowadza się tego typu zmiany i żadnej rekompensaty nie ma


@Jan_K: Ale karcianek, które nie wprowadzają rekompensaty praktycznie nie ma.
Po prostu w karciankach karty są drogie i nie wystarczy wydać jednorazowo jakiegoś golda czy to nie wiem na czołg czy na postać jak w lolu, ale na cały deck, który może przestać być grywalny gdy tylko chociażby 1 karta dostanie nerfa. Refund ma być częściową rekompensatą
@Jan_K: "Karaniem by było, gdyby CDPR uznał, że gracze którzy używali złote karty pogody, powinni mieć zabrane doświadczenie, czy punkty w rankingu." to byłaby głupota, bo przeciez to oni stworzyli te karty XD
@TlustodupyBialorusin: szkoda ze leo bonhart nie dostal nerfa, bo bym se go zniszczyl xdd
@Jan_K: czy szybciej zbiera się 400 pyłu czy 800 skrawków? Wiesz może? Bo zastanawiam się nad spylowaniem mojego premium Tibora bo mam bonusowa kartę za to. Jeżeli dosyć szybko uzbieram te 400 pyłu to wychodzę na plus
@roko_ko: Jakie ma znaczenie co się szybciej zbiera? Nigdzie nie można wybierać co się dostanie, a normalnie pył umożliwia tylko upgrade do premium, dzięki tej akcji można go zamienić w skrawki, przydatne z punktu widzenia gry. Spyłowanie premium Tibora? Jeśli premium to już był potraktowany pyłem.

Pył wpada dosyć rzadko, przejrzyj sobie "Nagrody" w Gwincie, może jesteś gdzieś blisko. BTW z tego co rozumiem to upgrade do premium innych nerfionych kart