Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. rothenburg-vw), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co


#bekazgrubasow
  • 136
i Ty będziesz nabijać się z tindera xDDDDD biegałaś za typem z onkologii


@rothenburg-vw: Nie wydaje mi się, by ona nabijała się z tindera, bardziej z ludzi takich jak ty używających go, ale wracając, tam, ma prawo nabijać się z tindera, skoro ona nie musi szukać tam swojego partnera i nie szukała, nie ważne czy poznała go na onkologii, hydraulice czy czymś jeszcze, czy to cokolwiek zmienia? No mi się nie
@Murmurmur: oho waginarność ma swojego obrońcę na podobnym poziomie xD elo pulchniutka

Ostatecznie, to nadal ona uprawiała seks a ty pewnie jeszcze długo nie będziesz :D

chudsze od ciebie kosztują 150zł/h, nawet pracując jako robol w fabryce byłoby mnie stać na seks xD pls
@rothenburg-vw: Sam ten argument "chudsze od ciebie kosztują 150zł/h" nie ma sensu, po pierwsze nie wiesz ile ważę, po drugie Jamedris mówila o seksie ze swoim chłopakiem, a ty o prostytutkach, widać ze nawet nie jesteś w stanie wyobrazić sobie ze móglbyś uprawiać seks z kimś innym niż prostytutką xDDD
widać ze nawet nie jesteś w stanie wyobrazić sobie ze móglbyś uprawiać seks z kimś innym niż prostytutką xDDD


@Murmurmur: twój chłopak chciałby być na moim miejscu, bo ja po załatwieniu sprawy wychodzę, a on musi słuchać twojego #!$%@?