Wpis z mikrobloga

Pytanie do rózowych i doświadczonych niebieskich:
Spotykam się z różowym, w sumie dopiero pierwsza randka była.
Co to oznacza, gdy szukasz kontaktu cielesnego z dziewczyną, a ona w ogóle nie reaguje? Tzn. ani nie przeszkadza, ani nie pomaga. Złapiesz za ramie to nie zdejmie, ale się nie przytuli, złapiesz za kolano to jakby w ogóle tego faktu nie zauważyła. Dziwne to jest, bo nie dostaje wtedy człowiek żadnego sygnału od różowego w którą stronę miałoby to iść.
Z jednej strony myślę - może czuje się molestowana, ale jest zbyt mało asertywna, żeby coś powiedzieć. Z drugiej - może tak się bawi i wkurzają ją te podchody, chce zdecydowanych kroków.
A jak to jest u was różowepaski?
#tfwnogf #podrywajzwykopem
  • 18
@dynamitri: @danifae93: @Sweet_acc_pr0sa: Oczywiście rozumiem to trochę, bo jest dziewczyna dość porządna, jednak daję jej w taki sposób oznaki zainteresowania.
Ale chyba skoro dalej piszemy, to raczej nie czuła się molestowana :P

Z moej strony to jest tak, że ja jestem wielka #!$%@? przyznaję, zbieram się pół godziny żeby ją dotknąć, wymaga to wiele odwagi. Robię to, czekam na liścia w twarz/oburzenie/akceptację/droczenie/zarzut/kontynuację tego przez kobietę a tu wielkie NIC.
@Egribikaver: może nie wie jak zareagować bo spotyka się z tym pierwszy raz i jest po prostu pasywna wobec takiego zachowania... jak nie reaguje to powoli przyzwyczajaj ją do dotyku i bliskości, ale nie zapominaj też o bliskości emocjonalnej i intelektualnej :-)
może nie wie jak zareagować bo spotyka się z tym pierwszy raz i jest po prostu pasywna wobec takiego zachowania... jak nie reaguje to powoli przyzwyczajaj ją do dotyku i bliskości, ale nie zapominaj też o bliskości emocjonalnej i intelektualnej :-)


@severnight: no tym to mi zaimponowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)