Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pocieszcie (,)

Byłem trochę czasu z fajnym różowym, ale w którymś momencie zwątpiłem czy to ma sens i powiedziałem żebyśmy zrobili sobie przerwę bo muszę to przemyśleć. Po dwóch tygodniach wątpliwości minęły i mimo że mieliśmy porozmawiać za miesiąc pobiegłem do niej jak stałem. I wiecie co?


#zwiazki #feels #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 42
  • Odpowiedz
powiedziałem żebyśmy zrobili sobie przerwę bo muszę to przemyśleć


@AnonimoweMirkoWyznania: Niby facet, a zachowuje się jak moja była... Skąd w ogóle ten pomysł na przerwy, kto to wymyślił? Tak jak ktoś wyżej stwierdził - albo z kimś jesteś albo nie.
  • Odpowiedz
RóżowyGandalf: A niby dlaczego miałaby czekać na twoją decyzję? Ty sam podjąłeś ją bez pytania się jej więc oczekiwałeś, że ona teraz tak łaskawie Ciebie z otwartymi ramionami przyjmie?

Do wszystkich wykopków co to zaraz oceniają dziewczynę, wcale nie wiadomo na jakim etapie jest z tym drugim kolesiem. Może dopiero się zaczęła z nim spotykać a może po prostu tak powiedziała bo uznała, że skoro koleś wcześniej nie wiedział czego chce
  • Odpowiedz
@kaszkai: @Dimetox: No właśnie dla mnie też to jest dziwne. To, że OP odwalił jakiś szajs (dla mnie przerwa=koniec, bo związek to nie jest coś, co sobie można pauzować gdy jest #!$%@? i nie idzie, tylko albo się nad tym pracuje, albo odchodzi) jest jasne, ale w 2 tygodnie już kogoś ma? Ja tu widzę kilka możliwości:

1. To był z jej strony blef, żeby OPowi dopiec, ale nie chce powrotu.
2. To był z jej strony blef, ale chce sprawdzić, czy OP będzie teraz o nią walczył.
3. To nie był blef i laska ma na razie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście wszyscy Ciebie winia a nikt nie zwraca uwagi na fakt ze laska w dwa tygodnie ma następnego bolca xD dobrze zrobiłeś. Przerwy są czasem potrzebne w związku zeby kilka rzeczy przemyśleć sobie w samotności i zdecydować czy zależy Ci na kimś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jednego jestem niemal pewien gdyby to było napisane w stylu
"różowy chciał zrobić sobie przerwę w związku międzyczasie poznałem nowego różowego. Teraz stary różowy chce znowu być w związku" To komentarze o tym że chciała przerwy żeby pojeździć na nowym bolcu jednak on ja zostawił byłaby cała masa.
Dobrze że dziewczyna ma tyle szacunku do samej siebie i nie chce wracać do takiego związku przecież dla niej przez te
  • Odpowiedz
UprzejmaRozowypasek: @kaszkai yyy w dobie tinderow itp to raczej normalne. A co miała czekać aż książę się łaskawie zdecyduje? Jak atrakcyjna to mnie nie dziwi że w dwa tygodnie sobie kogoś znalazła. Poza tym mamy wiosnę to i więcej okazji się pojawia do wyjścia do ludzi a co za tym idzie poznawania nowych osób.

Zaakceptował: dope

  • Odpowiedz