Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DywanTv no to z takimi marzeniami dosyć łatwo możesz je spełnić. Co stoi na przeszkodzie? Taka stara terenówka to może być niezła skarbonka,ale odwdzięczy się prostotą użytkowania i frajdą z jazdy, a jak się wywalisz czy utopisz w błocie to nie zaboli jak moto za kilkadziesiąt tysięcy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kick_Ass: A w gre wchodzą takie którymi jeździłem i wiem, że taki mógłby być mój motocykl marzeń? Czy takie co do których tak mi się wydaje? Bo do poprzedniego weekendu powiedziałbym że GS z boxerem, a przeżyłem jedno z największych rozczarowań życia. Więc z tych co nie jeździłem SuperTenere lub GS z twinem (jescze jedna szansa dla BMW).
@Kick_Ass: Pieniądze drogi mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie zadowoliłbym się czymkolwiek. Na początek szukałbym czegoś mniej wyżyłowanego, żeby jak najmniej musieć w to włożyć. Staram się znaleźć jakąś robotę, żeby zrobić A2 (mam 17 lat) ale ciężko, może na wakacje się uda. Tylko potem jeszcze trzeba pewnie z 6k+ na moto i strój.
@FLAqMastah myślę że to taki biały króliczek, będziesz gonił za nim ale nigdy go nie złapiesz. Coś czego pragniesz ale wiesz że nie kupisz tego choćby z rozsądku :) tak jak mnie podoba się Husa Nuda, Diavel czy Vmax ale nigdy sobie ich nie kupię bo się ich boję :)
@Kick_Ass pewnie będę kupował jako następny bmw r1200gs czy wymarzony? Raczej nie. Wolałbym s1000xj się nie ten budżet. Ale też coraz bardziej myślę nad zbudowaniem sobie jakiegoś małego torowego #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)