Wpis z mikrobloga

Po co w ogóle wrzucacie, ze moze być coś nie tak? Wszystko bedzie dobrze na 100%! Zdrowe i kochane :)
  • Odpowiedz
@Buraczak: Skoro się cieszy i chcą z partnerem tego dziecka to chyba jest czego gratulować, zwłaszcza że myślała, że nie może mieć dzieci.
Myślisz, że wszystkie chciane dzieci są zaplanowane co do miesiąca?
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ale ona gdzieś napisała, że jej partner się cieszy z tego? xD

Pewnie się okaże, że wykop poinformowała jako pierwszy, a ziomek dalej nic nie wie, bo powiedziała mu, że może się spuszczać w niej do woli, wiec tak, to jest ewidentnie wpadka xD
  • Odpowiedz
@Martuchna69: nie piłaś alko albo fajek nie paliłaś przez te 7 tygodni?

Zawsze mnie to zastanawia, kobiety, które lubią wypić albo zapalić i dowiadują się parę tygodni później, że w ciąży są.
A dzieci o dziwo zdrowe rodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Martuchna69: gratulacje :) ja jestem w 15 tygodniu,jakbyś była z Krakowa to możemy za rok na spacery chodzić :p
Życzę ciąży bezproblemowej i jak najmniej męczących objawow.
Gdyby Cie meczyly wymioty - wstaw sobie na stałe stoleczek do łazienki i butelke z woda. I dużo pij - łatwiej wtedy wszystko idzie i torsje mniej mecza. A i nie walcz z zatykajacym się nosem w trakcie wymiotowania, bo to się źle konczy :p
Nie polecam :p

Po co w ogóle wrzucacie, ze moze być coś nie tak? Wszystko bedzie dobrze na 100%! Zdrowe i
  • Odpowiedz
@rudaad: ma rację
@Martuchna69: ciesz się po cichu do 2 trymestru bo potem płacz, smutek i wyjaśnianie rodzinie/znajomym co się z ciążą stało. Ciężkie przejście, wiem z doświadczenia. Ale mam nadzieję, że będzie git :-)
  • Odpowiedz