Wpis z mikrobloga

Czy Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy będzie dla ciebie odpowiednim kontrargumentem dla twojego "oczywiście że jesteś mamą, już teraz musisz się opiekować maluszkiem i bla, bla, bla"?


@dolOfWK6KN: Nie.
  • Odpowiedz
@Buraczak: nie każdy musi mieć maturę i studia, to typowo Polski #!$%@? zwyczaj wymagać od każdego wyższego wykształcenia. A po co jej ta matura i studia? Jej partner pewnie zarabia, ona może gdzieś tam sobie pracować jak podrosną dzieci. A według ciebie jedyna słuszna droga to studia, korpo i klitka na kredyt?
  • Odpowiedz
@Martuchna69: gratulacje! Teraz musisz się oszczędzać, zwłaszcza w Twoim położeniu. I nie przejmuj się komentarzami tych piwniczaków, którzy twierdzą, że nie jesteś jeszcze mamą, bo pełnoprawnie jesteś i na takie traktowanie zasługujesz ;))
  • Odpowiedz
@Martuchna69:

Ginekolodzy mówili że nie mogę mieć dzieci

A, no na początku miałem napisać że w dupie to mam, ale to zmienia trochę postać rzeczy.
Nie no w, sumie to wciąż gdzieś to mam. xD
Ale klasyczna polsza, eksperci w tej medycynie. xD
  • Odpowiedz
@Martuchna69: 22 lata to trochę młody wiek na posiadanie dzieci, ale też bez przesady - raczej norma. Powidzenia w godzeniu nauki i macierzyństwa, obyś nie rezygnowała całkowicie z siebie na rzecz dziecka! :-)
  • Odpowiedz