Wpis z mikrobloga

Szukam konta bankowego, które nie będzie wymagało dodatkowych opłat. Miesięczne wpływy to ~5k. Bardzo ważne są dla mnie aplikacje internetowe i mobilne, więc dobrze by były one dopracowane.

Wszyscy polecają Millenium 360, ze względu na właśnie aplikacje i wysoką jakość obsługi klienta. Czy jest jakaś różnica między Millenium 360, a Millenium 360 Student? Doczytałem że to pierwsze jest darmowe przy wpływach 1k miesięcznie, a drugie po użyciu karty chyba dwa razy. Poza tym oferują to samo? Plusem jest zwrot pieniędzy za zakupy, jednak tylko przez pierwsze sześć miesięcy.

Sprawdzałem też ofertę T-Mobile Bankowe. Konto również jest darmowe przy wydatkach 500 złotych miesięcznie. Również oferują zwrot za zakupy, jednak przez nieograniczony (póki co) okres czasu. Aplikacja chyba też jest na wyższym poziomie niż jeszcze jakiś czas temu.

Aktualnie posiadam Konto Idealne w Idea Bank, jednak nie jestem z niego jakoś bardzo zadowolony.

Są może jeszcze jakieś inne oferty o których nie wiem?

#banki #bankowosc #millenium #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 11
@wuut ja polecam konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe.
- 0 zł za bankomaty
- 0 zł za wplatomaty
- 0 zł za przelewy krajowe
- 0 zł za kartę
- 0 zł za rachunek pod warunkiem rozliczenia operacji na min. 500 zł
- nowa bankowość oraz aplikacja mobilna
- CashBack 25 zł przez 6 miesięcy oraz polecam wnioskować o kartę kredytową już teraz bo jest bezpłatna przez długi okres
- Promocja
@radekrad: W Millenium konto walutowe jest za free, lecz bez karty. Już nie pamiętam ile tam wynosi opłata za kartę.
@FHA96: W T-Mobile czasem nie jest tak, że masz kartę za 0 zł tylko wtedy jeżeli wykonasz ileś tam operacji miesięcznie?
@wuut Bankowosc internetowa i apka mobilna bardziej mi sie podoba w TMUB (nie tak dawno temu mieli upgrade, jak dla mnie mocno na plus) ale Millennium jest mniej awaryjne, przynajmniej z osobistych doswiadczen :-)