Wpis z mikrobloga

Nie wyspałam się. Koty wojowały w nocy. Ma ktoś jeszcze jakieś porady jak pogodzić nowego kota z pierwszym? Dziś juz będę mieć feromony z feliway, mam nadzieje że pomogą. Dodam ze z zamykanych pomieszczeń mam do dyspozycji łazienkę i taras. Nowy kot jest bardzo przyjazny i daje kocie sygnały, ze chce się zaprzyjaźnić. A #kotkulfon odpierdziela jakieś dzikie akcje i buczy. Mirko pomusz.
Nie chcę, żeby Kulfon napisał mi kartkę na lodowce, że kochaciu drugiego kota bardziej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koty
iniacz - Nie wyspałam się. Koty wojowały w nocy. Ma ktoś jeszcze jakieś porady jak po...

źródło: comment_TpUTtbnNdwkjPMpAtTr2O2XyClq6efrS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Styrmir: no chyba tak zrobię, mam dwie kuwety. Nie jest duża, ale w sumie jak to na noc, to chyba nie będzie zbrodnia. Przynajmniej oba by miały spokojny sen.
  • Odpowiedz
@iniacz @ludzik czas i cierpliwość... Przede wszystkim wspólne zabawy we trójkę - Ty i dwa koty - wędka albo laser. Moje koty też potrzebowały kilku dni na oswojenie się ze sobą i nową sytuacją
  • Odpowiedz
@KiciurA: wlasnie najgorsze ze jest ze @iniacz za bardzo nie ma jak socjalizacji z izolacja zrobic, wiec pozostaje pilnowanie kotow aby sobie nie zrobily krzywdy i poki co chociaz na noc izolacja, jak nie ma mozliwosci ich przypilnowac.
  • Odpowiedz
@Styrmir ja moich nie izolowalam. Dwa kocury są bardzo łagodne i spokojne. Jak wprowadziła się kotka to od razu zaczęła rządzić całym domem :) kot rezydent ją olał, średni do dziś czasem na nią syczy i prycha.. Ale ogólnie całkiem nieźle sobie żyją :)
  • Odpowiedz
@iniacz: o ile nie ma między nimi żywej agresji, to syczenie z czasem będzie coraz rzadsze, aż koty się zaakceptują. U nas (2 koty here) była ostatnio na weekend mała kotka przyjaciółki i jedna z kotek syczała i prychała na nią, ale po drugiej czy trzeciej wspólnej zabawie wędką jakoś zapominała o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak wszystkie 3 zobaczyły michę z obiadem to
  • Odpowiedz