Wpis z mikrobloga

@Robert_K: Tu nie chodzi o to, że będziesz mógł skorzystać z Ubera (przecież radia najczęściej słuchają kierowcy z własnym samochodem). Chodzi o to, żeby ludzie, którzy jeszcze nie wiedzieli czym jest Uber lub nie czuli potrzeby korzystania z niego zainstalowali go - nawet jako protest przeciwko taksówkarzom.

Bardzo dobry ruch ze strony Ubera, a taksówkarze chyba nie wiedzą, co powinni robić zamiast blokować stolicę...
  • Odpowiedz
Za to taksówki mogą jeździć chociażby po buspasach


@Robert_K: Buspasy też zablokowane, przynajmniej na Łazienkowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to to ja wiem ale u mnie centrala normalnie pracuje


@Robert_K: Pisali na mirko, że nie przyjmują zleceń. Może Twoja akurat pracuje normalnie.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Tak, właśnie miałem jechać Łazienkowskim ale odpuściłem ten temat. zależy pewnie od podejścia centrali bo wiem że ode mnie też strajkują . Ewentualnie mogła centrala nie przyjmować zleceń ze względu na to że było za mało aktywnych kierowców a za dużo chętnych
  • Odpowiedz
@Robert_K: Buspasy też zablokowane, przynajmniej na Łazienkowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dreszczyk: w zasadzie reakcja władz powinna być prosta: "rozważamy odebranie taksówkarzom prawa do wjazdu na buspasy".
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Wyobraź sobie, że taki wąsaty Janusz blokuje drogę swoim 30 letnim mercedesem, odpala radio a tam... reklama ubera xD
Ból d--y przekroczył pewnie masę krytyczną, bigos będą cysternami dowozić
  • Odpowiedz
Do tego na fb też mi się wszędzie reklamy Uberka pokazują jak nigdy, generalnie kampania 10/10. Uber tylko zyska na tym dniu, który przejdzie do historii jako klęska wąsatych pędzli złotówiarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz