Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: W sensie MOIM zdaniem pojemność tej baterii jest za duża by wyszła do gniazda normalnie. Samsung miał baterię 3100mAh, ale dawał też inną klapkę, by domknąć to.

Natomiast czy sama bateria jest dobra, tego nie wiem. Często nie warto brać "oryginalnych" baterii z Alledrogo.

Fajnie też (ale nie wiem czy ktoś daje) gwarancję na to, że bateria nie wybuchnie w telefonie, bo ostatnio jeden mirek też kupił baterię "oryginalną" i
@siodemkaxx: Tyle będzie raczej miała (może ciut mniej), ale Samsung kiedyś wydał 3100 i klapkę dorzucali. Może to lepsze będzie o ile znajdziesz (pewnie małe szanse)
@fervi: mi nie potrzeba jakiejś super baterii bo to telefon zastępczy ale ta oryginalna mi spuchla i wole jej nie uzywac ;d a te oryginalne z allegro moga okazac sie chinskim materialem wybuchowym wiec lipa
@siodemkaxx: Jakieś pół roku temu kupiłem baterię tej firmy również do galaxy s3 (niestety nie pamiętam czy taka sama pojemność), telefon poszedł do rodzinki i działa do dziś bez zarzutu. Więc raczej warto.