Wpis z mikrobloga

Posiadam #honda #accord vi gen wersje ES. Jakiś czas temu wymyśliłem sobie wsadzenie urządzenia typu #carpc #caraudio 2din. Padło na chińską markę #joying z #aliexpress. http://s.aliexpress.com/eI7JNrIn Koszt wyniósł mnie 289$, przesyłka z Niemiec dhlem. Dodatkowo zamówiłem kamerę cofania, antenę elektryczną uniwersalną(moja nie działała od kupna samochodu). Dla ułatwienia montażu kupiłem ramkę z wersji z nawigacja, przyciąłem i obkleiłem folia karbonową. Obecnie czekam na samochód(zawieszenie się robi) i rozpoczynam montaż. Jak ktoś byłby chętny jak wyglądał montaż w tym modelu i sama funkcjonalność radia to zapraszam do tagu #radia2din
junoreactor - Posiadam #honda #accord vi gen wersje ES. Jakiś czas temu wymyśliłem so...

źródło: comment_9wsdCQNY6lNaJbOt6I7nMuDLb0IzmoP8.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@junoreactor: naliczyli ci Vat? Bo u mnie za podobny sprzet do innego samochodu wyszło 310$, było zadeklarowane mniej, ale nie przeszło bezpośrednio i tak musiałem zaplacić vat + cło !
  • Odpowiedz
  • 0
@AlphaOmega już zamówiłem internety mobilne w playu, router przenośny i antenę dookólną. Jeżeli bedzie sens zrobię aktualizację do 6.

@ziabol17 Radio wysłane było z Niemczech, także bez żadnych dodatkowych naliczeń. Jedynie cena sprzętu była droższa o 30$
  • Odpowiedz
@junoreactor: ja mam zamiar użyć orange free, wydaje mi się to sensowniejsze, ale każdy może mieć inne potrzeby
również użyję routera, myślisz że antena jest konieczna ? ja raczej nie miałem zamiaru jej stosować
  • Odpowiedz
  • 0
@jakub-mrugala dzisiaj dopiero podłączyłem czy w ogóle działa. Przez bt słuchałem muzyki z tel i chwilę rozmawiałem, na razie jest ok. Mało czasu i dużo do zrobienia. Żeby przełożyć górny panel na dół bez rzeźbienia szukałem blaszek mocujących, dzisiaj udało mi się je zamówić. Nie gra subwoofer czego się spodziewałem, ale nie działa także wysuwane anteny. Samo radio działa płynnie i spełni moje oczekiwania. Jak bd wszystko składał, bd zdjęcia i jakiś
  • Odpowiedz
  • 0
@AlphaOmega nie montowalem bo nie miałem czasu. Bd musiał przeciągnąć kabel przez cały samochód po prawej stronie, a teraz ciagnalem po lewej. Największy problem na z tym wejście tak. Z tego co zauważyłem strasznie łatwo się wypina. Zamontuje potestuje, jak na razie zasięg i prędkość jest wystarczająca bez anteny
  • Odpowiedz