Wpis z mikrobloga

@wolodia: za dużo widziałem takich fauli Pepe, żeby mówić, że to przypadek, otarcie. On też nigdy nie patrzył, przypadkowo kogoś nadepnął. Widać zresztą jak prawa noga Cudarado idzie nienaturalnie w lewo, w przeciwnym kierunku gdzie idzie.
A Ramos został sfaulowany, na meczu tego nie widziałem i myślałem że jest ku... co w sumie nie byłoby niczym nowym (sanki na Messim z Barcą), ale w tej sytuacji zachował się dobrze. Jeżeli zostałeś
@abdullahibnalibali: i jak dalej będzie tak powszechne przyzwolenie, to nadal jak ktoś oprze na kimś rękę, to ta druga osoba będzie leciała kilka metrów i zrobi dwa fikołki. Nawet jeśli go nadepnal, to Ramos zachował się wręcz komicznie. Mógł się jeszcze za głowę złapać.
@abdullahibnalibali: lol, przecież na tym gifie wyraźnie widać, że się Cuadrado w niego chamsko #!$%@?ł, ale nieeee xD Miał zagryźć zęby i udawać, że się nic nie stało... bo? Żeby chamskie zachowanie nie zostało ukarane? Szkoda, że piłkarze są niekiedy przymuszani przez sędziów do tego typu żenujących zachowań, ale w innym wypadku po prostu chamskie zachowania, sztuechnięcia, czy nawet uderzenia nie byłyby należycie karane.