Wpis z mikrobloga

Hej różowe (no, chyba że jakiś kucyk też lubi pielęgnować dobrze swoje włosy), co sądzicie o TT w tej wersji? Testuję ją od paru dni i jak na cenę (~40zł stacjonarnie w Rossmannie, wiem, że można znaleźć w internecie taniej - wolałam kupić oryginał i nie płacić za wysyłkę, zaoszczędziłabym może z dychę) sprawdza się rewelacyjnie, mam bardzo problematyczne włosy zapuszczone aktualnie do ramion i zaczynają się bardzo niesfornie kręcić i puszyć, zwłaszcza że nie obciążam ich lakierem ani niczym w tym stylu; jest ich na tyle dużo, że czasami ludzie posądzają mnie o jakąś perukę - ujarzmia je idealnie, plus jest kompaktowa, nie wyrywa włosów, pewnie się ją trzyma i bez trudu zmieści się w kosmetyczce. Nie byłam przekonana do wydawania tylu cebulionów na szczotkę, ale w ramach odnowy włosów postanowiłam dać im trochę "luksusu" oprócz odżywki (Ultra Doux awokado+shea, szampon z tej samej serii, używam od dawna) - no i kolor ma ładny w tej wersji, bordowy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W komentarzach jedna z różnic między "zwykłą", jest zdecydowanie mocniejsza ale nadal nie wyrywa włosów, testowałam dwa warianty i do takich włosów zdecydowanie opcja T&C lepiej zdaje egzamin.

#uroda #rozowepaski #wlosy #kreconewlosy #tangleteezer #kosmetyki
Pobierz J.....s - Hej różowe (no, chyba że jakiś kucyk też lubi pielęgnować dobrze swoje włos...
źródło: comment_H0sSdUh2yBoxzA4qBEl8lY32PZQtSiYW.jpg
  • 20
@blezio: grubość ważniejsza, no i pewny chwyt. Zdecydowanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@send_nudles: patrzyłam właśnie na nie, wydawały się b. podobne, ale przeważyły czytane wcześniej recenzje. Oby i ta Ci służyła. :)
@Wypox: @Kaelthas: high five, witam w klubie ładnych włosków. :3
@Zwanek: e tam, dobrze że dbasz o siebie, to nic wstydliwego; nie omawiamy tu nowego koloru paznokci dla niebieskich, czy coś.
@DreyfuS: oo, nie próbowałam lewą, jestem praktycznie oburęczna i to może być całkiem... wygodne. ;)
@agaciksa: nawet jak bardzo się uprę, to nie umiem znaleźć jej minusów. Patrzyłam na to jak jest "zbudowana" i też nic, idealnie połączona na bokach, no produkt-marzenie. :D
@Jamedris: u mnie TT wyrywał i urywał włosy na potęgę i nie poleciłabym go nikomu. odkąd zaczęłam używać szczotki z naturalnym włosiem moja czupryna wygląda trochę lepiej, ale i tak dość sporo muszę ściąć

ehhh ten urok delikatnych włosów _
@MadIen: a byłabym pewna, że te "ząbki" nie są w stanie wyrwać włosów - echh, szkoda i współczuję, u mnie zwykłe (plastik, rączka, takie a'la grzebyki z kulkami na końcu) wywołują dokładnie taki sam efekt... Tyle, że miałam co tracić, to nie zwracałam uwagi. Ale pewnego razu zobaczyłam, jak bardzo wszelkie kulki na końcach mi te włosy elektryzują. No i pomaszerowałam po TT.

Naturalne włosie to jeszcze wyższy poziom; nie próbowałam.
@Jamedris: idealna to ona nie jest, bo jak upadnie to potrafi się rozpaść, ale rzeczywiście to najlepsza szczotka jaką można spotkać. Jak Ci się puszą włosy to możesz spróbować z jonizującą szczotką ale to już większy wydatek
@agaciksa: oj nie, aż tak forsiasta to nie jestem, jeszcze podkład muszę kupić w ramach testów - nigdy nie nosiłam żadnego, poważnie, ale chciałabym na lato mieć coś "na skórze", upatrzyłam już odpowiedni odcień z Catrice, który podobno nie ciemnieje - natomiast będę mieć w pamięci, że istnieje i coś takiego. :) Zrobię swoim włosom przyśpieszoną regenerację z odżywką wspomnianą w poście rozprowadzaną TT i stosowaną po każdym myciu, zobaczymy. A
@Jamedris: Wypróbuj tę najnowszą z rączką. Ma jeszcze dłuższe ząbki. Byłam zadowolona z tej którą wstawiłaś, ale po czesaniu się najnowszą jak wracam do tej bez rączki czuję jakby wcale mnie nie czesała :)
@PrytaFatalna: trzymałam ją w łapce i powiem Ci, że cały koncept TT opiera się dla mnie na takim dokładnym manewrowaniu szczotką właśnie dzięki ruchom nadgarstka, nie zaś jak przy tradycyjnej szczotce; jedyną wersją, jaka mi się jeszcze podoba, jest ta kompaktowa. Z osłoną na ząbki, by się nie wyginały. Ale dopóki jej nie będę mieć, to po prostu będę nosić w utwardzanej kosmetyczce. :) Ale mając info od @agaciksa pomyślę nad