Wpis z mikrobloga

  • 2
Cześć #mirkokoksy
W zeszłym miesiącu udało mi się wreszcie na siłownię. Niesamowite jest to, że tyle lat z tym zwlekałem (zawsze była jakaś wymówka), a teraz co zacząłem ćwiczyc, to nie mogę się doczekać kolejbego treningu. Mam do was pytanie dotyczące mojego planu. Jako że trener na siłowni woli bajerować różowe, a jak się go poprosi o radę to ma w------e, ułożyłem własny plan a technikę doskonale poprzez tutoriale (m.in. Warszawskiego Koksa). Możecie mi powiedzieć, czy ten plan jest dobry?

1. Rozgrzewka na bieżni (okolo 10 min., dopóki nie czuje się gotowy)
2.1 KLATKA - Wyciskanie na ławce płaskiej, 17,5 kg 3x10
2.2 PLECY - Wioslowanie 17,5 kg 3x11
2.3 BICEPS - Uciskanie sztangi 10 kg 3x10
3.4 TRICEPS - Uciskanie francuskie 7,5 kg 3x10
3.5 RAMIONA - Wzniosy sztangielek siedząc 7 kg 3x10
3.6 BRZUCH - Allahy, 15 kg 3x12
3.7 KLATKA (again) - Rozpietki ze sztangielkami, 8 kg 3x11
3.8 BICEPS - Uciskanie sztangi łamanej, 5 kg 3x8
4 CARDIO - Bieznia ok 30 minut (ile uda mi się wytrzymać).

Mam 179cm, waga 85 kg, cel zredukować tkankę tłuszczową i zwiększyć masę miesni.
Macie jakies rady?
#mirkokoksy #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CLDR: Pamiętaj że nie osiągniesz nic w podobie do gości na b----e ale jesteś na dobrej drodze. Napisz na priv to Ci pomogę.
  • Odpowiedz
@CLDR: układanie planu treningowego, to najwyższy zakres wiedzy jaki mozesz osiągnąć. Nie zaczyna się przygody z siłownią od tego. Weź coś sprawdzonego. Programy wspomniane powyżej są OK.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@berti Wiem, nie ulozylem go z głowy tylko przestudiowalem temat i metodą prob i błędów ułożyłem taki plan.
@shiv Nie zamierzam koksic i pakować tak, jak ci na b----e, taka sylwetka nawet mniw nie interesuje. Chce rozbudować cialo i zrzucic pare kilo.
  • Odpowiedz
@CLDR: to nie jest plan. to jest rozkład ćwiczeń, serii i powtórzeń. jaka jest progresja? jaka jest periodyzacja? jaka struktura ćwiczeń na treningu i jaka jednostek treningowych w tygodniu? jaka autoregulacja?

Na początku cokolwiek przyniesie efekty. Po drugie nie potrzeba za wiele żeby jakoś tam wyglądać. Jesz mniej, ruszasz się wiecej i już. W związku z tym osiągniesz efekty pomimo tego planu a nie dzięki niemu. To tak tylko żebyś
  • Odpowiedz
@CLDR: Weź coś sprawdzonego jak pisze @berti. Taki plan pozwoli Ci przez dłuższy czas progresować i osiągniesz lepsze efekty. Jest to sprawdzone i masz pewność, że to co robisz będzie działać :D
  • Odpowiedz
@CLDR: Jak masz tyle ćwiczeń jednego dnia, to 3 pierwsze zrobisz dobrze, a resztę na o-------l. Bez sensu, chyba że mieszkasz na siłowni.
  • Odpowiedz