Wpis z mikrobloga

Mirki, czy da się kupować zegarki na #ebay albo innych podobnych serwisach? Upatrzyłem sobie kiedyś pewnego Casio, ale teraz się obudziłem, że nie ma ich już nigdzie w wersji z żółtym paskiem, którego pożądam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na eBayu znalazłem za 600 zł (na #allegro widywałem po 900, w sklepach ponad 1000) i kusi mnie okrutnie (,)

Co myślicie? Brać i ew. się tłuc, jeśli będzie podróba, czy raczej nie ma z tym problemu?

Ew. wiecie, gdzie można dostać legitnie Casio GA-1000 8A G-Aviator? Jest teraz jakiś nowy model (GA-1000-9B), ale tamten w zupełności by mi wystarczył, a kosztowałby prawie połowę mniej... Co myślicie? Istnieją ew. inne tańsze modele z tym wzornictwem? Funkcje mnie nie interesują - chcę godzinę i podświetlanie ;)

#zegarki #watchboners #kiciochpyta
Pobierz Funky666 - Mirki, czy da się kupować zegarki na #ebay albo innych podobnych serwisach...
źródło: comment_ZUoPHTjcw2L5FuhvKkLmbUskuFkPnqll.jpg
  • 8
@kolakkk: Jeden Casio (Edifice) kupiłem z Chin, ale potem trochę się nabiegałem po zegarmistrzach, żeby ocenić, czy był legitny - dałem chyba 400 zł, normalnie chodziły po 700 i więcej. Mam go do dzisiaj (chyba 7 lat), ale trochę strachu było (słyszałem, że Edifice były podrabiane) i jakoś nie jestem przekonany, czy znów mi się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°)