Wpis z mikrobloga

Miałam zaczekać, aż przestanę być zielonką, ale nie lubię czekać :)
Szybciutkie #rozdajo od Zielonki Mayalen!
Spośród wszystkich plusujących ten wpis wylosuję 1, 2 lub 3 osoby (w zależności od ilości zainteresowanych), które dostaną ode mnie cyfrowy portrecik zwierzaka. Potrzebna mi #motywacja, żeby na dobre wrócić do rysowania i nadrobić zaległości.
Także jeśli masz jakiegoś #smiesznypiesek, #smiesznykotek lub inne #smiesznezwierzaczki i chcesz otrzymać ode mnie fajny rysunek swojego ulubieńca- plusuj :) Jeśli chcesz przyśpieszyć proces otrzymania obrazka, to poza plusem wstaw komentarz ze zdjęciem zwierzaka- nie będę musiała Cię nękać przez prywatne wiadomości.
Pierwszą osobę wybiorę już dziś po północy.


#zadarmo #tworczoscwlasna
  • 69
  • Odpowiedz
@dr_Batman: mój miał oba, ale jako dzieciak spędziłam z koleżanką cały wieczór na wywabianiu go z pola kukurydzy- jakiś kretyn wyrzucił kociaka z samochodu akurat, gdy byłyśmy na spacerze. Był moim przyjacielem przez 10 lat, cudowny kocur :) Wielki szacun za danie miłości koteczkowi! Niech Wam się żyje jak najdłużej w tej miłości <3
  • Odpowiedz
@Mayalen: Dziękuję w jego imieniu! :) Co prawda, każdy, kto widzi go po raz pierwszy, uważa, że jest paskudny, ale dla mnie to najpiękniejszy kocur świata! I ma najpiękniejsze miauki! A czy Peterbaldy to też takie łajzy, które nie potrafią spadać na cztery łapy? ;p
  • Odpowiedz
@Iriya: o tak! Przynajmniej nasza Bestia jest niedorozwinięta pod tym względem, śmiejemy się, że to kosmita, który tylko udaje kota, ale słabo mu wychodzi :P Potrafi spaść z kolan, gdy się ją głaszcze albo z leżaczka, gdy śpi. Miauki też ma cudowne i nawet sobie rozmawiamy: -jakie jest twoje ulubione miasto? -ełk! XD Jak ludzie pierwszy raz są u nas i widzą Bastet, to nie bardzo wiedzą jak ją głaskać i
  • Odpowiedz