Wpis z mikrobloga

Na Wykopie panuje kult przegrywu. Ktoś ma samochód za 200 tysięcy? Złodziej. Masz nowy samochód? Idiota, bo elektronika wszędzie, psują się i gazu nie założysz. 1.4 TFSI 170KM? Syf, pewnie nawet 60k km nie zrobisz, nie to co moje 3.0 w w124. Wydajesz 3 tysiące miesięcznie na jedzenie? Kretyn, bo idzie się wyżywić za 500. Pijesz Jacka Danielsa z colą? Profanacja, wiadomo, że najtańsze blendy tylko z dwoma kostkami lodu, żeby nie rozcieńczyć za mocno xD

#motoryzacja
  • 54
@rothenburg-vw: no i mają rację. Kupisz nowy samochód to w ASO się z mechanikami zaprzyjaźnisz bo co tydzień jeździsz. Po cholere wydawać kupę kasy na przereklamowane jedzenie jak mozna mieć zdrowo i tanio polskie produkty. Na #!$%@? orzeszki makadamia jak można zjeść polskie orzechy włoskie?
@rothenburg-vw: No napisałeś, że:

Na Wykopie panuje kult przegrywu. Ktoś ma samochód za 200 tysięcy? Złodziej. Masz nowy samochód? Idiota, bo elektronika wszędzie, psują się i gazu nie założysz. 1.4 TFSI 170KM? Syf, pewnie nawet 60k km nie zrobisz, nie to co moje 3.0 w w124. Wydajesz 3 tysiące miesięcznie na jedzenie? Kretyn, bo idzie się wyżywić za 500. Pijesz Jacka Danielsa z colą? Profanacja, wiadomo, że najtańsze blendy tylko z
@HaleHortler: Nie napisał, że ma żal do ludzi, że mają słabe samochody. Pocisnął to, że ktoś kupuje nowy samochód to zamiast się z nim cieszyć to mu cisną, że słaby bo 20-letnie BMW albo Mercedes lepsze. Przychodzisz do znajomych na parapetówkę po remoncie i im ciśniesz, że słabe mieszkanie, kolory brzydkie a w ogóle to 30 letnie mieszkanie bez remontu z tapetami lepsze?
@HaleHortler: W takim W124 do setki to nigdy się nie dało rozpędzić xD
A jak już się udało jakąś górkę złapać żeby z niej zjechać to wszystko klekotało i dźwięk był jak w odrzutowcu XD
Przynajmniej jak ktoś dzwonił można było mówić, że jestem w odrzutowcu i nie mogę rozmawiać :D
wiadomka, jakby ktoś miał do wyboru 20 letniego Mercedesa i jakiś nowy segment C o podobnej mocy to wybrałby Mercedesa z sentymentu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rothenburg-vw: nie tyle z sentymentu, co w moim przypadku z zainteresowań. Mam nowe samochody i mam też 20-letnie BMW, Mercedesa akurat teraz nie. W zasadzie w tym BMW brakuje mi aktywnego tempomatu i radia z bluetooth. Poza tym ma wszystko to,
Dokładnie tak samo widzę twoją wypowiedź tylko na opak... W sensie. O wy biedaki #!$%@? w cebulandii. Ja se swoim cichutkim 1.4 TFSI śmigam a wy waszymi starymi klekotami? Do setki w 20 sekund? Nawet mi was nie żal.


@HaleHortler: I trzeba #!$%@?ć tym biedkom aby wzięli się za siebie. Nauczyli się czegoś przydatnego a nie klepanie po plecach "Spoko bycie nieudacznikiem jest spoko, weź zjedz sobie czokoszoki na uspokojenie".