Wpis z mikrobloga

@PaNaTypa: chciałbym wrócić na ring i nie wiem w sumie nic, bo jednym kopnięciem (jak mi siądzie) masakruję przeciwnika, koniec walki. 6-0. serio, nie wiem. wtedy ważyłem 76 kg.
  • Odpowiedz
@Kudos: na brzuch polecam wznosy nóg wisząc na drążku i lekkie spięcia leżąc (nie brzuszki). Obejrzyj profil PoMocny na yt, może on ma jakiś filmik z brzuchem- polecam go, bo ma wiedzę, długie filmiki ale konkretna wiedza.
  • Odpowiedz
@Kudos: a ile masz lat? Dzisiaj na siłowni widziałem "dziadka", na oko 70 lat i był tak nabity, że wszyscy 25 letni kulturyści mogli pozazdrościć, więc wiek za bardzo nie ma znaczenia :D Na mnie najlepiej działają wznosy nóg do klatki wisząc, jak masz na czym to spróbuj- wcześniej obczaj to: Powodzenia;P
PaNaTypa - @Kudos: a ile masz lat? Dzisiaj na siłowni widziałem "dziadka", na oko 70 ...
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: wiek nie ma żadnego znaczenia. zaraz będę miał 30 lat i tylko po włosach (genetyczne zakola) widać wiek. normalnie masakruję rówieśników i starszych. młodsi chyba nie są dość wytrenowani, żeby mi podskoczyć.
  • Odpowiedz
@odwrocone_ytrewq: nie, no, biegałem przełaje w wieku 18 lat i poza zawodami zostawiałem w tyle też owczarka niemieckiego. a teraz? sam nie wiem. wytrenowany jestem dobrze i jestem ciekawy, czy istnieje dla mnie ćwiczenie na brzuch.
  • Odpowiedz
czy istnieje dla mnie ćwiczenie na brzuch.


@Kudos: Ale co chcesz z tym brzuchem zrobić? Jeśli masz oponę, to ćwiczenia nie pomogą (a już na pewno nie rower), bo to przede wszystkim kwestia diety. Jeśli liczysz na sześciopak, to znów - dieta i ćwiczenia siłowe. A jeśli po prostu masz odstający, ale niegruby brzuch - to po raz kolejny - przyjrzyj się diecie.
  • Odpowiedz