Wpis z mikrobloga

Bylo milo i sie skonczylo. Mam Xiaomi Redmi 4 Prime,gdzies od poczatku grudnia 2016 i dzisiaj mu sie umarlo... Od kilku dni mialem problem, ze bateria po naladowaniu nie spadala przez przez jakis czas, a nagle leciala na leb na szyje i telefon wytrzymywal max 3h. Cotygodniowe aktualizacje sobie instalowalem co tydzien (miui polska), teraz mu sie umarlo, do recovery moge wejsc i flashowac, ale nic poza tym, bo jak rebootuje to nie uruchamia sie, wisi na logo "MI". Nie chce narzekac, ale mialem Ace 2 - tym telefonem nawet browary otwieralem, a na sofcie od ace2nutzera czynil cuda - zgubilem go po pijaku xD No nic, trudno :D

#xiaomi #zalesie #android #miui #miuipolska #redmi4prime
  • 12
  • Odpowiedz
@djangoexplorer miałem kiedys podobnie na Moto G2, że bateria nie spadała i nagle się wyłączył po podłączeniu do ładowarki pokazało się 0% po wielu próbach okazało się, że płyta główna się "popsuła" i serwis potrzebny
  • Odpowiedz
  • 1
@leszek_SK
@Re-volt
@Wodzionka
@modnak
FYI poszedl global miflashem, pozniej unlock BL, pozniej twrp i najnowsze MIUI "polska". bateria wrocila do normy...nie wiem co to bylo, ale przypominaja mi sie czasy starego samsunga na Jelly bean,gdzie,zeby "nie cielo" po pol roku trzeba bylo flashnac. Poczekam na stable LineageOS 14.1 i przeskocze z tego MIUI ;P
  • Odpowiedz
@djangoexplorer zostaw globala i powinno być ok na długi czas. To jest naprawdę losowe czy będzie Ci ciał telefon po kilku miesiącach czy nie. A w najgorszym wypadku szybki flash ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@schreder fajnie, ze nie wstawal i czemu mam nie wydawac opinii skoro z niczego mu sie zmarlo? najmniejsze "cyrki" mialem na ace2 cm11 od ace2nutzer, nic nie musiałem kombinowac, a soft byl idealny, wtedy ten telefon dostawal drugie zycie, jakbym go nie zgubil to dalej bym go mial i pewnie nim gwozdzie wbijal.

@Re-volt siedze na miui "polska" .25
  • Odpowiedz