Wpis z mikrobloga

@modnak: @Veuch: Moja ciocia pracuje w policji, w malym miescie powiatowym, w malym wojewodztwie, i dzisiaj napisala mi SMSa ze na komendzie mieli odprawe ze zostwiaja igly z wirusem HIV i zebym uwazal bo nie wiadomo czy to tylko u nich czy gdzies jeszcze tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I teraz ciekawi mnie.... czy to byl trolling i jakies sluzby to lyknely, czy naprawde gdzies cos
@Saganis: Serio serio. :D Tez sie zdziwilem, tym bardziej ze news poszedl ze "u nas w miescie narkomani przy dystrybutorach daja igly z HIVem". :D Wiec sie zastanawiam czy to zorganizowana akcja na skale calej Polski (xD) czy ktos spanikowal i doniosl to na policje, czy policja lyknela bait z internetu. Tak czy inaczej - lol. :D
@Dawidinho8: Przedwczoraj na mirko był wpis właśnie z tym, że chyba w Gdańsku dzieją się takie cuda. Potem nagle to samo zdjęcie pojawiło się na różnych spottedach od Wrocka do Warszawy. Tutaj masz prawdziwy news HIV

I jak widać to nie jest nawet Europa. Może pokaż ten news swojej Cioci, bo tak trochę wstyd, że Policja takie baity jak pelikany łyka xD