Wpis z mikrobloga

@malutka_Asienka:
EKHEM.
W pierwszym zdaniu pytasz "kto dorosłemu mężczyźnie może ZABRONIĆ wyjścia z kumplami na piwo???"

a później piszesz
"jeśli wolisz każdy wieczór spędzać z kumplami na piwie to zastanawiające jest po co Ci kobieta?"
"jeśli wolisz każdy wieczór spędzać z kumplami na piwie"

Otóż nikt zabronić nie może, ale jak słyszysz "jeśli wolisz każdy wieczór spędzać z kumplami na piwie" to się wychodzić odechciewa. To jest psychiczny terror i sama
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: Sąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

§ 1. Zawieszając wykonanie kary, sąd zobowiązuje, a jeżeli orzeka środek karny, może zobowiązać skazanego do:

1) informowania sądu lub kuratora o przebiegu okresu próby,

2) przeproszenia pokrzywdzonego,

3) wykonywania ciążącego na nim obowiązku łożenia na utrzymanie innej osoby,

4) wykonywania pracy zarobkowej, do nauki lub przygotowania się do zawodu,

5) powstrzymania się od nadużywania alkoholu lub używania innych środków odurzających,
  • Odpowiedz
@apee: oho, widzę żonę grażynę na horyzoncie :D I to nie jest terror znasz ten dowcip:

Typowy maczo poślubił niebrzydką kobietę. Tuż po ślubie postanowił wyłożyć jej zasady ich związku:
- Po pierwsze - wracam do domu, o której mi się podoba.
- Po drugie - żadnego ględzenia z tego powodu.
- Po trzecie - na stole ma czekać duży obiad, chyba, że powiem inaczej.
- Po czwarte - będę się
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: typowa kobieta: nikt ci nie zabrania wychodzić CO WIECZÓR z kolegami!!! Po co ja ci w ogóle? Idź, a ja się pochlastam, a dzieci utopię!!! Ale kto ci zabrania???!!!
Hmm... potem się dziwić, że wykopki narzekają na kobiety bez pasji, skoro same jeden wieczór nie potrafią o siebie zadbać ani nawet zaproponować partnerowi alternatywy:)
  • Odpowiedz