Wpis z mikrobloga

@dwal Linux to smród jak sam #!$%@?, posiadam laptopa z podświetlaną klawiaturą i np po wygaszeniu ekranu klawa sama nie gaśnie, trzeba ręcznie. Poza tym problemy typu lagi po podłączeniu drugiego monitora i inne bugi które trzeba naprawiać. Distro o którym mówię to Ubuntu. No ale potrzebny mi jakiś unixowy system do programowania w Rails, na Maca mnie jeszcze nie stać, a Windowsowy powershell totalnie mi nie podchodzi
  • Odpowiedz
Uwielbiam czytać komentarze pod wpisami o linuxie. Tryb elektrody włączony u większości. Rok linuxa tak bardzo. Nie ma linuxa do domowych zastosowan który nadaje się dla Janusza. Nie ma i #!$%@?.
  • Odpowiedz
panie używaj Ubuntu i dziw się xD


@turok2016: Używam Ubuntu od 12 lat. I po przesiadce ze Slacka był to dla mnie szok że rzeczy tak łatwo działają. Owszem są pewne kłopoty, nawet momentami poważne. Ale na 3 komputery z Ubuntu jedynie pracowy ma kłopoty z kamerą 3d bo ładuje jako domyślną tę niewłaściwą.
  • Odpowiedz
@CloudTemplar_: Masz Cygwina, masz Unix Substitution for Windows lel
@trup_w_szafie: Nawet opisałem ten system. Aczkolwiek nie zagłębiałem się w opisywanie go. Ogólnie są rzeczy nie do przeskoczenia na dzisiejszy raz, więc ekipa wzięła telefony, w których jest w miarę otwarte wszystko co możliwe, wywalili niewolny firmware, dodają zabezpieczenia i różne takie i wydają.
https://steemit.com/polish/@fervi/replicant-6-recenzja-uzytkownika

Z ciekawych telefonów to Neo900, ale kosztuje dużo, a moc ma małą. Coś za
  • Odpowiedz