Wpis z mikrobloga

Wykopowicze! Mam już 103 zdjęcia, super! Cieszę się, że większość z Was mi już je przesłała. :))

Z racji tego iż teraz na wykopie będę trochę rzadziej (a jak już będę to nie na długo) to chcę ogłosić, że to nie ja będę główną prowadzącą wykopocztę III. Jeszcze przedwczoraj myślałam, że wszystko się ułoży i będę prowadzić trzecią edycję – pocztówkową, jednak musi mnie ktoś zastąpić. Jeśli ktoś jest chętny to od razu mówię, że musi przestrzegać tych zasad: czas wolny w ilości spoooorej, bo co chwilę coś trzeba sprawdzać, ludziom odpisywać, dopilnować żeby wszyscy wysłali i listy i zdjęcia itd. – to się wydaje na pierwszy rzut oka mało pracy, ale trochę tego jest, zwłaszcza, że w trzeciej edycji może być również 200 lub więcej osób. Osoba ta musi być stanowcza w 100% i najlepiej znana trochę na wykopie, bo obcemu ludzie adresów nie przyślą. Ja będę dobrym pomocnikiem w III edycji i zanim zostanie ona zorganizowana to skonsultuję się z chętną prowadzącą/prowadzącym. Chciałabym też, aby poza tym, że zgłaszacie samych siebie, to żebyście tez napisali – kogo widzicie na miejscu głównego prowadzącego :)

Co do znaleziska – w planach miałam je robić w poniedziałek, ale z racji tego, że mój grafik pracy rozkłada się w 11hpracy-dzien wolny-11h pracy – dzień wolny itd. to w ten dzień wolny chcę odpocząć i zazwyczaj jestem zmęczona po dniu poprzednim i nie chcę go poświęcać w 100% na wykop, a przy znalezisku jest trochę pracy dlatego chcę je robić stopniowo, aby było zrobione dobrze. Przesuwam je więc na prawdopodobnie okolice przyszłego weekendu – w związku z tym, zdjęcia listów możecie wysyłać nadal, dzień wcześniej dam znać na wykopie, ze od dnia następnego zdjęć nie przyjmuję bo dodaję wtedy znalezisko.

Jeśli chodzi o osoby które listu nie wysłały, a także o osoby, które listu nie dostały – no cóż… BARDZO bym chciała, abyście te listy dostali, ale nie mam magicznej mocy i nie wpłynę na wolną wolę kretynów, którzy zdecydowali się olać całą akcję – najchętniej bym ich ukarała bo to podchodzi pod trollowanie, ale w tej edycji nie było zapisu w regulaminie, który by nakazywał wysłanie listu pod groźbą bana, więc w tej edycji niestety kar nie będzie jako takich, ale w III coś na pewno wymyślimy, bo myślę, że zgadzamy się wszyscy z tym, że szkoda przekleństw na tych „ludzi”, którzy listu nie wysłali :P Lista będzie upubliczniona razem ze znaleziskiem, będzie też specjalna lista osób, do których straciłam kontakt i którzy zdecydowali się olać zabawę :] Możecie z nimi robić co chcecie ^^

To by było na tyle :D Miłego dnia!

#wykopoczta

@komeniusz: możesz wołać :)

@Destr0 @Maxia @Shaki @MaLix @NuGuns @Thanathos @Niemand @BladaDupa @Merqn @czeslavo @Sajo @Arek2991 @stekelenburg @Bukal260 @Krzysiek1203_88 @mateuszo @ManTaQue @rybisiu @Gregfield
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@evenstar: ale ja sobie daje radę :) Po prostu miałam 100% wolnego czasu, teraz dostałam pracę i muszę jej trochę czasu poświęcić dlatego będę tylko częściowo prowadzić trzecią edycję :) i potrzebuję jedną odpowiedzialną osobę, którą wybiorą wykopowicze :)
  • Odpowiedz
@kicioch: Jak już pisałem. Wysłałem swój list, nie wiem, czy doszedł. Także nie otrzymałem swojego.

Na moje nieszczęście we dwóch edycjach brałem udział. W pierwszej doszedł, w tej drugiej to cholera wie. A żeby było śmieszniej w obu nic nie dostałem. :) Fajnie, huh?
  • Odpowiedz
@kicioch: Wiesz co , tak nawiasem ja swój list wysłałem z tego co wiem doszedł i też otrzymałem. Ludzie wysyłają w "prezencie" różne rzeczy a jak to na poczcie bywa przesyłki lubią ginąć jeśli okaże się ,że w kopercie może być coś ciekawego. Ja nie wezmę udziału w III edycji bo wakacji nie mam ,ale proponuję ,żeby podawać pełne dane osobowe i była możliwość wysłania priorytetem ,bo jest bardziej prawdopodobne
  • Odpowiedz
@kicioch: Ja mam nadzieję że nie dostanę chłosty :) Wysłałam list ale nie mam pojęcia czy doszedł (może Ty wiesz coś więcej?), mój adresat się jeszcze pod żadnym powiadomieniem nie odezwał, nawet żeby napisać że nie doszło :( Jeśli nie dojdzie to mój błąd, mogłam wysłać poleconym, nie pomyślałam. Może jednak mi się należy :(
  • Odpowiedz