Wpis z mikrobloga

nieładnie #play oj nieładnie, rok temu 29.04.16 aktywowałem usługę rok internetu za darmo, aby mieć ważne konto musiałem doładowywać je co jakiś czas konto, a że mało korzystam z telefonu to nazbierało mi się z tych wpłat 230pln i 8GB danych. Właśnie sprawdziłem konto i się okazało że po roku - 29.04.17 przepadło 8GB danych i to jeszcze pikuś, do dzisiaj zużyłem 170MB za które skasowali mi 230 pln. Ja wszystko rozumiem, ale chociaż jeden sms z przypomnieniem to moglibyście wysłać Wydałbym chociaż na jakieś akcje charytatywne te 230pln. Z samego rano idę po starter innej sieci....aaaa zapomniałbym, patrzę na aktualną ofertę "odnowa" reklamującą się #nicnieprzepada, ani pieniądze ani pakiety ale jak się wczyta w szczegóły to po roku jednak przepadają. No czyż to nie jest oszustwo. Dżizes, nie da się mieć telefon i płacić regularnie bo jeszcze muszą człowieka wydymać, nieładnie #play oj nieładnie.... #zenada i oczywiście #zalesie, ależ się zdenerwowałem 230pln poszło w #!$%@?.
  • 15
@kockodo: aha, aktywowales usługe rok internetu za darmo, korzystałeś rok, nie przedłużyłeś pakietu i zabrali ci internet, ale #!$%@? firma, nie polecam

i jeszcze zabrali ci 230zł za internet który użyłeś wg cenniku jaki zaakceptowałeś, no najgorsza firma na świecie dobrze że już nie korzystam z playa

nie polecam nikomu, jeszcze wam beda kazać płacić za jakieś usługi dziwne
@kockodo czyli zmieniasz sieć bo dali Ci kiedyś, całkowicie za darmo, pakiet internetowy odnawialny co miesiąc, ale nie przypomnieli ci o tym, że musisz go pilnować bo nie jest ważny w nieskończoność.

Fuck logic.

Jak faktur zapomnisz opłacić i ci wyłącza usługę to też będzie hurr durr mogli przypomnieć?
@Najkon @Krupier
no tak, jak nie będą z ludzi bałwanów robić jak jeszcze obrońców mają , kij z internetem,nie używałem, 230pln sam wpłaciłem i mogli po prostu napisać że będzie drożej teraz internet
@kockodo: ale jak z ludzi robią bałwanów XD

masz cennik to masz cennik

nie masz pakietu neta to jedziesz po stawce z cenniku, dla mnie to jest proste jak drut, nie ma tu żadnych zagmatwanych rzeczy i każdy powinien to zrozumieć
@Najkon: Nie brońcie playa bo podczas trwania promocji co miesiąc nachalnie spakował smsami ze przyznaje pakiet na kolejny miesiąc. Pod koniec promocji sobie "zapomniał" poinformować że to koniec. Celowe działanie i tyle. Wielu ludzi straciło zachomikowane GB i jeszcze troche kasy za transfer zanim się zorientowali.
@Najkon: #!$%@?. Stracili co najmniej 60 zl rocznie na mojej osobie. Mieliby co miesiąc co najmniej 5 zeta za przedłużenie zachomikowanych pakietów. Tak maja #!$%@?. Jestem pamiętliwy. Kupuje pakiety u innego operatora. Mam dual sim. A mogli nie zagrać w #!$%@?.
@Janusz_z_Galilei ja straciłem 300zl środków promocyjnych bo zapomniałem przedłużyć. Nie, nikt mi nie przypomniał, to moja wina i biorę to na klatę. W Play zostaje bo nadal mi się to opłaca. I twoje 60zl ani nawet setek ludzi nawet nie będzie dobrze widoczne w raportach księgowych.

@Najkon daj spokój, szkoda słów.
@Najkon: @Krupier: Goście mają trochę racji. Znam ten temat. Play miał prawo postąpić jak postąpił stawiając się na równi z bankami, ubezpieczycielami i ich regulaminami i kruczkami drobnym druczkiem, a mógł zagrać transparentnie i "uczciwie" przypominając klientom, że czas promocji mija i należy zakupić płatny pakiet bo to co uzbierali przepadnie. Myślę, że to by zaprocentowało na przyszłość niż jednorazowy skok na uzbierane GB i kasę klientów z zaskoczenia (płatny