Wpis z mikrobloga

@waciak: nie wiem czy do samego miasta bo do 2025 musi być do Portów ze względu na Umowy z Czechami, oni też muszą się wywiązać po swojej stronie. Stąd ostatnie ruchy po naszej południowej stronie by rozstrzygnąć przetarg na S3 do Lubawki.
@mepps: może i lepiej. Skończy się sprzedawanie grzybów, jagód i miodu… bo to one były główną przyczyną niebezpieczeństwa tamtej prostej i ludzie hamujący nagle do 0, bo się jagódek zachciało, a nie osoby jadące 100-110…

No ale jak któregoś roku wystawili kilka mandatów to wielki problem, że przedsiębiorczość zabijają…

@spidero: proszę Cię, rozwiązywanie problemu grzybiarzy w zły sposób. Bo głównie oni tam powodowali zagrożenie.
Skończy się sprzedawanie grzybów, jagód i miodu… bo to one były główną przyczyną niebezpieczeństwa tamtej prostej


@11mariom: myślę, że problemem byli raczej jaśnie państwo spieszący się nad morze/z nad morza i wyprzedzający na trzeciego wymuszając by im zjechać na pobocze.

Nigdy tam nikomu nie zjechałem i nie zamierzam. Chociaż teraz dzięki temu pomiarowi się nieco uspokoili.