Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest możliwość sensownego uproszczenia takiej #dieta ?

Śniadanie

100g płatków owsianych górskich
100g migdałów
300ml mleka 0,5%
50g twarogu chudego
10g oliwy z oliwek
87,8g WW, 66g B, 19,2g T

Śniadanie II

80g ryżu brązowego
50g tuńczyka z puszki
10g oliwy z oliwek
60g WW, 11g B, 11g T

Obiad

100g kaszy gryczanej
100 piersi z kurczaka bez skóry
10g oleju słonecznikowego
69g WW, 19g B, 10g T

Trening

Posiłek potreningowy

60g odżywki typu Carbo
30g białka serwatki
3 duże banany
156g WW, 33g B

Obiad II

80g ryżu brązowego
100g twarogu chudego
10g oleju słonecznikowego
60g WW, 20g B, 10g T

Kolacja

100g wołowiny (polędwica)
10g oliwy z oliwek
20gB, 13,5gT

Kolacja II

5 białka jaj
2 żółtka
30g B

Suma: 460g Węglowodanów, 144g Białka, 101g Tłuszczów

Biorąc pod uwagę, że mój trening zaczyna się ok. 19:30 jedzenie po treningu to masakra. Nie jestem też w stanie wciskać w siebie tak często posiłków (również ze względu na to, że po prostu jestem wówczas w robocie). Jakieś pomysły?

#silownia #mikrokoksy
  • 32
  • Odpowiedz
@Winyl-: bo mam wieczną beke z takich #!$%@?ów co się biorą za trening siłowy a jedzą jak dziecko w przedszkolu i jeszcze płacze ci taki bo 100g płatków nie może upchnąć xD Jesteś chłop czy baba anorektyczka? Nie bierz się za ten sport skoro nawet jedzenie sprawia ci problemy...
  • Odpowiedz
@Winyl-: Kto Ci rozpisał takie coś?
Jesz czyściej niż kulturyści i dziwisz się, że nie masz siły tego zmieścić. Masz za dużo błonnika w diecie, dlatego nie masz gdzie tego mieścić. Zacznij jeść jak osoba ćwicząca rekreacyjnie i rozbij to na 3 posiłki, śniadanie, obiad i kolacja. Ewentualnie jeszcze jakieś małe posiłki okołotreningowe.

"5 białka jaj
2
  • Odpowiedz
@Winyl-: ten co to rozpisal, to raczej nigdy nie stosowal jakiegokolwiek rezimu dietetycznego. Chyba, zeby nic innego nie robic tylko stac przy garach.

600g fileta, dodajesz do tego fixa bolognese, gotujesz paczke makaronu pelnoziarnistego, dzielisz na 2-3 porcje.
120g bialka
280g
  • Odpowiedz
@Winyl-: Jak kalorie są takie same i możesz tak czysto jeść to ok. Nie musisz pisać o warzywach, bo możesz jeść ich w opór poza kukurydzą, fasolą, bobem np.

No i będę się upierał przy półtłustym twarogu. Tłuszcz = nośnik smaku.

Zamieniaj ryż na makaron, też może być najzwyklejszy biały, ziemniaki, kasze wszelkiego rodzaju.
  • Odpowiedz
@Winyl-: O to poprawioną. Ogólnie ja bym zrobił na początku tak, że teraz skupiłbym się na większej ilości tłuszczu kosztem węglowodanów, a dopiero jak zaczniesz mieścić jedzenie i czuć niedosyt, to poszedł w stronię większej ilości węglowodanów i mniejszej tłuszczu.
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: wiesz, ja w tej chwili mam 80 kg przy 182 cm i - jeżeli chodzi o proporcje masy do wzrostu - to jest bdb. tej nowej (z pierwszego posta) diety nie zacząłem jeszcze stosować, a pomyślałem o zmianie, bo mnie trochę zalało.
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: W tej chwili jestem na swoim 0, może mam delikatną nadwyżkę, bo od 2-3 mcy stoję na tej wadze (z wahnięciami +/- 1 kg). Chodzi mi tylko o efekt wizualny. Wydaje mi się, że powinienem zejść z 3 - 4 kg.
  • Odpowiedz
600g fileta, dodajesz do tego fixa bolognese, gotujesz paczke makaronu pelnoziarnistego, dzielisz na 2-3 porcje.

120g bialka

280g wegli


Na sniadanie bierzesz cale 5 jaj, nie wywalasz zoltek, bo nie jestes debilem, sypiesz 100g maki pelnoziarnistej, miksujesz, smazysz z obu stron na teflonie. To ma byc placek.

Mieszasz 150g jogurtu naturlanego gestego z 70g dzemu, smarujesz tym placek z wierzchu. Dzielisz na 1-2 porcje.
  • Odpowiedz