Wpis z mikrobloga

Uwaga przed chwilą na naszej stronie http://acleague.pl/ pojawił się kompletny regulamin sezonu VIII Audi TT CUP
zapraszamy do lektury ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jednocześnie przypominamy - zapisy ruszają jutro punkt 12:00
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jeszcze co do skinów, tutaj pozostawiamy Wam prawie pełną dowolność :)
z wymaganych rzeczy:
- nr. boczny wg przygotowanego template
- nr. na szybie wraz z nickiem
- Baner ACLEAGUE na szybie przedniej
Potrzebne materiały znajdziecie TUTAJ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#acleague #assettocorsa #simracing #gry #wyscigi
ACLeague - Uwaga przed chwilą na naszej stronie http://acleague.pl/ pojawił się kompl...

źródło: comment_DIN7Ikql9zJRYxpfHqk1IIs1TmKKS377.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co jest standardem chyba wszystkim znanych mi serwisów


@rauf: nie, to nie jest standardem, że żeby zobaczyć linki na forum trzeba się zarejestrować, chyba że mówimy o elektrodach czy innych gównoforach które powoli wymierają bo się robią "szczelne"
  • Odpowiedz
masz do tego tyle że go popraw skoro jesteś współautorem i uważasz że jest nieprzydatny dla innych


@rauf: Widzę, że jak zwykle wykręcasz kota ogonem ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie prosiłem się o to, po prostu pomogłem @LKRISS w kilku rzeczach bo mnie o to poprosił i zrobiłem to z przyjemnością. A ma się to nadal zupełnie nijak do tego, że dla niezarejestrowanych użytkowników tutorial
  • Odpowiedz
w każdym serwisie z wymienionych żeby korzystać z pełnej funkcjonalności wymagana jest rejestracja i bycie zalogowanym, co w tym dziwnego?


@rauf: Można sztucznie podwyższać sobie numerki zmuszając poniekąd ludzi do rejestracji żeby zobaczyli sobie to i owo w danym serwisie. Ale niestety to jest jak kupowanie kota w worku - nie wiesz co dostaniesz dopóki nie podasz swojego mejla i nie zarejestrujesz konta. Owszem, wygląda to świetnie, bo liczba użytkowników
  • Odpowiedz
@rauf: yyyy napisałem już - założyłem tam konto by napisać dwa razy łysemu, bo to najlepszy sposób na kontakt z developerami, ja to rozumiem, miałem cel by założyć konto, nikt mnie do tego nie zmuszał, bo żeby odpisać, i tak muszę je założyć

no ale jak wchodzę na forum i widzę <> to zamykam zakładkę, na c--j mam zakładać tam konto, z którego nigdy więcej nie skorzystam? po co mam
  • Odpowiedz
a ty kręcisz gównoburzę, tak samo jak kręciłeś o Abarthy.


@RealAKP: aaa to o to chodzi, ty się gniewasz bo spytałem czemu jedziesz inny event zamiast to co współnie simrace z aclidż organizował czyli #funrace lol

i tak cię tym uraziłem że teraz mi to wyciągasz, po pół roku jakoś, bo przecież nie o wymóg rejestracji tu chodzi co udowodniłem jest kompletnie normalne w
  • Odpowiedz
@RealAKP: Artur nie rozumiem argumentu. Wspolnie pracowalismy nad tym tutkiem, ktory fakt jeszcze nie jest ukonczony ale w czym problem aby dodac sobie tytaj jego tresc czy na stronie ACL? ile to pracy? na wykopie aby cos napisac rowniez trzeba konto itd. Wiele szanujacych sie portali stosuje takie praktyki wiec?
  • Odpowiedz
@Mokrysedes: poproś kogoś zatem żeby ci to przekleił, nie chce mi się zmieniać ustawień bo Tobie też się czegoś nie chce, argumenty odnośnie rejestracji są mi znane, dawno temu zakładając simrace je rozważaliśmy, nie widzę powodu do zmiany

nie każ mi tego bardziej salonowo tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No nie, ręce mi opadły już ( )


@RealAKP: bo nie masz argumentu, tak działa internet, tak sobie administracja simrace wymyśliła, tak sobie założyciele wykopu wymyślili, AC.net, rd.com i wielu innych i nie masz obowiązku z tego korzystać, ale ty masz żal do raufa i będziesz, że pozwole sobie zacytować Twoje słowa:

Przypieprzasz się czasem jak pospolity troll niestety.


bo nie widać linków mojego własnego
  • Odpowiedz
@rauf: A możecie sobie zrobić rejestrację przez gołębie pocztowe i linki brajlem dla wszystkich - wasze forum, róbcie sobie co chcecie.

Daję poradę bo mentalnie zatrzymaliście się chyba jeszcze w poprzednim ustroju a czasy poszły do przodu. Życzę wam jak najlepiej (jak każdemu) ale z takim podejściem to tylko zrażacie sobie użytkowników w imię tylko wam znanej idei. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@rauf: Ja mam na simrace konto, ale gdybym szukał poradnika do skinowania i trafiłbym na simrace, no cóż, w necie jest tego pełno:
https://www.google.pl/search?q=assetto+corsa+skin+tutorial
http://www.drivingitalia.net/index.php?/forums/topic/64575-a-guide-to-skin-modding-skin-tutorial-by-bailey-way/
Pierwszy link i wszystko jest, bez rejestracji, bez podawania maila, bez czegokolwiek, po prostu wymóg rejestracji żeby cokolwiek zobaczyć jest słaby, na forum AC też to jest słabe że nie można nic zobaczyć, ale tamto forum ma trochę inne przeznaczenie, nie ma tam raczej materiałów
  • Odpowiedz
@rauf Siedzicie sobie z @LKRISS x lat temu myślicie nad portalem simrace.pl
I teraz powiedz jaki konkretnie argument zdecydował, że linki z treścią będą ukrywane dla niezalogowanych.
Konkretnie jeden bądź kilka powodów dlaczego.
Proszę o konkretne rzeczy a nie przykłady że internet na innych forach tak dziala.
  • Odpowiedz
jaki konkretnie argument zdecydował, że linki z treścią będą ukrywane dla niezalogowanych


@TheSznikers: No jak to jaki - liczba zarejestrowanych użytkowników rośnie. W sposób sztuczny, nieorganiczny, ale rośnie. To jak z mięsem pompowanym wodą żeby było go więcej, to nic że jest bardziej wodniste i mniej mięsiste ale jest go więcej.

Cholera, @Golomp był szybszy...
  • Odpowiedz
@TheSznikers: tak to dziala i nie widzimy w tym nic dziwnego. Gdyby byly jeszcze oplaty za wejscie na forum to rozumiem. Za udzial w lidze juz ponownie macie wiec nie wiele to zmienia od darmowej rejestracji. Ale wszystko ma pewnie jakies uzasadnienie wieksze czy mniejsze. Tymczasem zamiast sie zajac watkiem z malowaniami to jak to bywa wolicie hejtowac.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: widzę całe AClidż po prostu walczy o nowe lepsze simrace.pl ( ͡ ͜ʖ ͡)

panowie, płacimy sobie sami za serwery, za hostingi, za silnik forum, więc dlaczego do cholery mam pokazywać cały kątent leniom którym się nie chce zarejestrować, każdy nowy user to szansa że zainteresuje się simracingiem i pojedzie z nami wyścig, na pewno większa niż jak wpadnie random krzycząc DAJ DAJ, co
  • Odpowiedz