Wpis z mikrobloga

@jakubeskulap: nie wiem czy teraz będą, bo zawsze na kilka dni przed końcem starych kart dostawaliśmy nowe żeby rozdać pracownikom i ogarnąć dla gości a teraz nie ma, ale dostaliśmy info, że wszyscy pracownicy dostaną specjalne okolicznościowe bonifikarty dla siebie + dla rodziny z tego co wiem
już powiedział kolega wcześniej - od 5 czerwca dla pracowników


@maxciekpl: Tzn kolega z Toba pisaliscie o specjalnych bonifikartach na 25lecie, a dla smiertelnikow raczej takich nie bedzie tylko zwykle.

zrób skan i mi wyślij :D możesz zamazać numer karty :D


@PepeXD: @maxciekpl: stare powinny byc akceptowane, ALE
w sumie jakbys mial mial chwilke na zeskanowanie tej okolicznosciowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dostaną specjalne okolicznościowe
@maxciekpl: pewnie oferty nie przebija mcwrap+cheeseburger za 6zl, ale z ciekawosci zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PepeXD: poduczysz w fachu ? jaka gramatura i typ papieru ? pracownicy sprawdzaja fakture karty jak im sie nie spodoba rozdzielczosc druku ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
@maxciekpl: możesz podesłać zdjęcia? dopiero we wtorek jestem w pracy i wtedy dostanę swoją, jak sprawdzałem to zajebiste rabaty, szkoda, że ważna tylko do 29 czerwca : (
@maxciekpl: salatki nie widze, moze chodzilo tobie o ciastko ? tak czy siak za sensowne uwazam tylko kanapki, a napoje i frytki mnie akurat nie rajcuja. Kto co woli. Ja bym chcial powrot chiza za 1zl i zobaczyc jeszcze raz mine pracownika jak zamawialem 100 chizow w mcdonaldzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ja zamawialem, 9 znajomych czekalo na zew, wiec zamawianie wygladalo komicznie ;) )
@PepeXD: wiem. Chociaz jak pisalem wyzej niewielka dla mnie roznica bo frytek nie jem a cole to grosze. Wiec czy 6zl za mcwrap czy 5zl za zestaw mcwrap nie robi ogromnej roznicy. Zestaw za 2zl jest za to bardzo fajny.