Wpis z mikrobloga

miał być materiał, a pustka.

Może służby działają na materiałach lampartów i nie można nic jeszcze zdradzić.

#magdazuk
Pro-Xts - miał być materiał, a pustka.

Może służby działają na materiałach lampart...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gigaset: gdyby to była błaha sprawa już dawno maglowano by temat, nie podoba mi się to ...wszyscy umoczeni czy czyjś pełnomocnik zagroził procesem, ale mogli chociaż podać to do wiadomości, widoki marne. Nawet tvn nie skrytykuje "reżimowych" mediów, że wycofali program?! taką mieliby okazję a tu cicho...wszyscy...nikt się nie wychyla.
  • Odpowiedz
Może być po prostu tak, że przyszedł rozkaz z góry że teraz ma być tylko temat ekshumacji i nie wolno od niego odciągać uwagi innymi tematami. Jeśli tak to trzeba będzie czekać z tydzień aż im się znudzi.

@stopmanipulacji1111
  • Odpowiedz
zamurowało mnie, nie mam pomysłu na komentarz.....w Bogatyni walka na "noże" a tu program zdjęty...co się tam wyrabia, trzeba to nagłaśniać. Mecenas Robert G zastraszony w lesie, kłamią, że o kasę chodziło, nie wierzę.....o matko...i teraz co zrobić? polityczne układy kontra prawda i dramat ludzki
  • Odpowiedz
nic nie muszą, będą czekać aż sytuację politycznie opanują, bo tam też mają swoich...zamiast wszystkich wyp.....będą się zastanawiać jak nie pokazać a wyczyścić....że opozycja na głowę wsiądzie, tylko, że tamci też tam mają swoje interesy i dlatego nikomu nie jest na rękę z mediów naprawdę rozwiązać sprawę śmierci Magdaleny Żuk, pewnie przypadkowej ofiary wieloletnich praktyk.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111:

Jak ustaliło Radio Wrocław napastnicy żądali od niego by podał miejsce, w którym burmistrz Bogatyni rzekomo ukrywa pieniądze. Podał im więc adres, który już wcześniej funkcjonował w Internecie jako rzekoma skrytka. Prokurator Violetta Niziołek potwierdza że do uprowadzenia doszło. Nie ujawnia jednak żadnych szczegółów sprawy.


Ciekawe, Gadowski mówił ostatnio o burmistrzu Bogatyni, który jest z Pisu, że ten zdaje się w podejrzany sposób przynajmniej akceptować działalność gangów narko w
  • Odpowiedz