Wpis z mikrobloga

#lodz #coolstory #rozowepaski Jeżeli to czytasz to pozdrawiam Cie, dziewczyno ze srebrnego Renault Clio która dzisiaj stałaś w korku o 17 na al. Kościuszki. Nie masz sie czego wstydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skrót wydarzeń: stoję w korku, deszcz sobie zaczyna padać, nagle znudzony odwracam swoją głowę w lewą stronę i widzę srebrne clio, w środku siedzi dziewczyna (bardzo ładna zresztą) z tak przemoczoną bluzką że widać jej całe cycki (nie miała stanika). Wiadomo, byłem lekko w szoku i ona to zauważyła, spojrzała się na mnie i skinieniem głowy ku górze tak jakby spytała się "na #!$%@? sie patrzysz" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pokazałem palcem okolice swoich piersi - nagle ona schyliła głowę i zobaczyła to samo co ja widziałem od paru chwil. Jej wyraz twarzy był bezcenny, spojrzała w moją strone, cała czerwona lewną ręką próbując zakrywać piersi.

ALE TO BYŁ KOREK I NIE BYŁO ODWROTU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem z nudów troszkę się podroczyć i nie dosyć, że maksymalnie przybliżyłem się do jej samochodu to jeszcze jechałem "łeb w łeb", doszlo do momentu, że połową samochodu stałem na jej pasie a kierowcy z tyłu zaczęli trąbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej #!$%@? przybierało na sile ale kiedy zauważyła, że korek ciągnie się i ciągnie i nie ma ucieczki przede mną - po prostu odpuściła. Opuściła ręcę i wyraźnie zaczęła się śmiać - oczywiścia ja wrzałem ze śmiechu od samego początku. Korek z jej pasa trochę się rozluźnił i zrobiło się więcej miejsa. Dziewczyna puściła mi oczko, pomachała i dała rure :)

Życie jest nieprzewidywalne! :D
  • 12
@faun69: wierz mi, że nie zrobiłbym żadnej niesmacznej rzeczy a już bankowo gdybym widział, że ktoś przez to wpada w jakiś wielki szał. Wręcz przeciwnie, było bardzo śmiesznie i spokojnie. Pełna kulturka, w radiu grał Chopin walca cis-moll op 64 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sloneczko: Dla ciebie to była zabawa, dla niej bardzo upokarzająca chwila. Kobiety mają olbrzymie opory przed pokazywaniem swojej intymności, dodatkowe punkty dyskomfortu za pokazywanie im facetom, którzy im się nie podobają.