Wpis z mikrobloga

@Roni11: parę dni temu odklejałem tę szybę trochę, bo chciałem porównać jak widać na świetle z nią i bez niej (byłem na dworze i prawie nic w słońcu nie było widać). Pękło mi trochę na górze przy głośniczku (mała pajęczynka). Przynajmniej wiem, że bez niej więcej widać.

Dziwne, bo czasem producenci się chwalą, że z szybkami jest lepsza widoczność na słońcu niż bez nich. Kupiłem także etui od Nillkina i tam
  • Odpowiedz
@Roni11: zawsze lepiej coś niż nic. Jak widzę Nillkin ma tylko folie na ekran, szkoda. Jak dostaniesz i nie zapomnisz to daj znać jak się sprawuje i jak wygląda ten CHYI :)
  • Odpowiedz
@Roni11: chyba bez, ja wziąłem z ramką białą licząc, że biała ramka + srebrny tył to będzie dobre połączenie. No... prawie, bo została mi czarna obwódka co widać na zdjęciach w mojej recenzji. Chyba, że masz czarny fon to możesz tak brać. Ew. jak masz silver+black jak ja to bierz black.
  • Odpowiedz
@Roni11: global, czy nie global. Wszystko to samo, chyba że wersja international z B20 (+mediatek/snapdragon).
W takim razie możesz brać black całość. Jak chcesz :)
  • Odpowiedz
@Roni11: ja niestety bez b20, na (nie)szczęście Śląsk i tu mam LTE z 2100, czy 2000mhz. Kupiłem fona świeżo po jego premierze :P
Daj znać jak przyjdzie szybka i nie zapomnisz.
  • Odpowiedz